Триндичіха Байрактар• 21 сентября в 13:59
У Київському крематорії розпочато реставрацію залів прощання
У Київському крематорії, який розташований на Байковому кладовищі, почали реставрувати зали прощання. Про це повідомляє Спеціалізоване комунальне підприємство "Київський крематорій".
Проєкт реставрації передбачає масштабне оновлення архітектурних форм. Він отримав усі необхідні погодження та дозвільну документацію.
Ритуальні корпуси Київського крематорію — серце унікального меморіально-обрядового комплексу ’Парк пам´яті’ на Байковому кладовищі — невдовзі повернуть собі первісний вигляд, — йдеться в повідомленні.
За словами архітекторки Анни Бондар, після реставрації ’Храм неба’ буде виконано в кольорах святої Софії — культурного коду українців. Саме так задумували автори крематорію — Ада Рибачук і Володимир Мельниченко, але радянська влада не дала це реалізувати.
Bransoletka• 21 сентября в 14:09
Вже місця немає де ховати в землю, будуть спалювати. Аушвіц по-потужному
Ответ дляBransoletka
В Україні лише три крематоріІ, це означає, що землі достатньо для кладовищ, некополів тощо.
Впевнена в інших країнах більше подібних послуг.
В нас щоб кремірувати треба везти тіло через всю країну по суті.
Плаття-терапія• 21 сентября в 14:18
Я не проти реставрації крематоріїв
Взагалі хочу щоб мене після смерті спалили. Не хочу щоб дбали про могилу і т.д, це все не потрібно.
Хто хоче згадати той і без могили згадає
Он в жутком состоянии. Я даже не представляла себе, что такое прибыльное, востребованное предприятие может так плохо выглядеть. Отдельный пц это дым от сожженых трупов, который выходит прямо из под земли и при безветренной погоде стелется на людей, которые приехали прощаться с усопшими. За это инженерное решение надо разработчикам в голову гвоздь забить
Ответ дляPrervana
Він давно давно в поганому стані був. Було б дуже добре, якби привели в порядок цей заклад.