Я натуралка• 21 сентября в 16:03
Взуття ECCO
Підкажіть у кого є чи було таке взуття, чи вони не мало міряють? І чи це шкіра? Дякую
Локшина на вухах• 21 сентября в 16:25
Если это б/у с ОЛХ/шафы, то не берите. Черная подошва может раскрошиться при первой носке.У Экко такая фигня очень часто случается.
Бронетапці• 21 сентября в 16:32
Ответ дляВесела бджілка
Більшомірять. Я ношу 37 ecco, а в інших марках - 38.
А я ношу 38
в большинстве 38
Бутербродница• 21 сентября в 16:35
Хтось ще його купує? Я розумію пенсіонери, але ж тут контингент не пенсів
Куплю орехи• 21 сентября в 16:49
Ответ дляВесела бджілка
Не всі моделі . Біл шість - так. А ось недавно замовила собі шкіряну модель по типу кедів - безбожно маломірять . Повернула