Я не Тролль• 21 августа в 05:58

Подскажите, плз, что это за обувь?

Жертва интернета• 21 августа в 06:00
Aldo?
Я шалунья• 21 августа в 06:51
Старая и грязная
So_so• 21 августа в 07:43
Там надпись bespoke shoes, означает, что это индивидуальный пошив.
Печенюшка• 21 августа в 07:55
Aldo - канадська марка взуття для чоловіків і жінок. Також випускає окуляри, біжутерію, годинники та інші аксесуари. Засновник компанії Альдо Бенсадун (Aldo Bensadoun) народився в Марокко. У 1972 році, він заснував невелике взуттєве підприємство, яке назвав Aldo. Ще шість років знадобилося, щоб відкрити перший фірмовий магазин. Після цього компанія стала розвиватися швидше і до початку 90-х років в Канаді існувало вже близько 100 магазинів Aldo. Майже 60% взуття Aldo проводиться в Китаї. Також є фабрики в Бразилії, Східній Європі та Італії. Сам Альдо Бенсадун твердо вірить, що «мода починається на вулиці», тому дизайн взуття Aldo орієнтований, перш за все, на людей, які часто пересуваються по місту і ведуть активний спосіб життя. В асортименті Aldo взуття для чоловіків (туфлі, черевики) і жінок (туфлі, черевики, чоботи, сандалі і босоніжки). Головна характеристика цього взуття - елегантність і високу якість.
Байрактарна• 21 августа в 08:10
Ответ дляПеченюшка
Вся эта лента есть в инете.
А меня больше всего в любой обуви, интересует подошва.
Печенюшка• 21 августа в 08:12
Ответ дляБайрактарна
Вся эта лента есть в инете.
Наберите Алдо , он жив
Байрактарна• 21 августа в 08:17
Ответ дляПеченюшка
Наберите Алдо , он жив
А зачем? И вы мне не подруга, чтоб на такую вашу глупость отвечать более...
автор Я не Тролль • 21 августа в 13:27
Ответ дляSo_so
Я вот тоже прогуглила и не поверила. Подошва Макквина при этом.
автор Я не Тролль • 21 августа в 13:27
Ответ дляБайрактарна
Вся эта лента есть в инете.
So_so• 21 августа в 13:28
Ответ дляЯ не Тролль
А почему не поверили? Вроде бы логично
автор Я не Тролль • 21 августа в 13:29
Ответ дляЖертва интернета
Aldo?
Вот это разве Алдо?
Байрактарна• 21 августа в 13:32
Ответ дляЯ не Тролль
фото
Вроде норм)
Я не критик.
Но реально, выглядит хорошо.
Почему домахиваюсь? Главное, не подскользнутся...
автор Я не Тролль • 21 августа в 13:36
Ответ дляПеченюшка
Я гуглила логотип Алдо. Он же не такой!
автор Я не Тролль • 21 августа в 18:15
Ответ дляSo_so
А почему не поверили? Вроде бы логично
Что Макквин делает индпошив? Мне не кажется это правдоподобным.