Електрохарчування• 21 сентября 2025
Засолила сьомгу
Коли її можна їсти, щоб не отравитись)
Ніколи не збрешу• 21 сентября 2025
Користуючись нагодою, спитаю. А її перед вживанням треба промивати від солі?
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Ні
Електрохарчування
• 21 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Пишуть в рецепті, що треба
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Промокнути паперовим рушником
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Пишуть в рецепті, що треба
Не треба нічого промивати, риба візьме стільки солі скільки потрібно, інше обтерти рушником, посля промивання вона не смачна
100pudov• 21 сентября 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Пишуть в рецепті, що треба
Это если соль осталась, но обычно она в жидкости растворяется, которую рыба от соли выделяет. Промокнул полотенцем бумажным и норм
Одні думки• 21 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
А Вам приятно хрустеть солью?
ША! я прийшла!• 21 сентября 2025
Через ночь не рискую, хотя понимаю, что, скорее всего, рыба будет готова.
Солю утром или в первой половине дня и едим следующим утром. Т.е., проходит часов 20.
Додаю напруги• 21 сентября 2025
Ответ дляОдні думки
А Вам приятно хрустеть солью?
Нечем там хрустеть. Соль ра,творяется за несколько часов
Винник• 21 сентября 2025
Ответ дляMariya 29
Я солю по рецепту 1 ст.л.соли+0.5 ст.л.сахара. на 300 грамм рыбы . В рецепте написано выдержать 2 дня в холоде.
Всегда так делаю,все хорошо
Не солона? Я на 1 солі- 3 Сахару.
Оце так цабе• 21 сентября 2025
Сырой сёмгой отравиться нельзя, даже если вы ее вообще солить не будете. Если она свежая, конечно
Непереможна• 21 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Звісно
Електрохарчування
• 21 сентября 2025
А скільки часу таку рибу можна зберігати в холодильнику? Посолену вже
Непереможна• 21 сентября 2025
Ответ дляДодаю напруги
Якщо це дуже крупний помол, вона не розчиниться
Додаю напруги• 21 сентября 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Пишуть в рецепті, що треба
Ніколи не промиваю, навіть не думала що таке питання може виникнути
Холодная каша• 21 сентября 2025
Витримую добу, завжди промиваю від солі, промокую паперовим рушником. Нарізаю і їмо.
Начальник Анонимов• 21 сентября 2025
Ответ дляВинник
Не солона? Я на 1 солі- 3 Сахару.
пропорции 1:2 соли.
Додаю напруги• 21 сентября 2025
Ответ дляНепереможна
Я звичайною кухонною сіллю користуюсь
Мишка-шалунишка• 21 сентября 2025
Бабы, вы же в ролах едите ту же семгу сырую и не манированную даже..а тут советуете 2 суток солить, чтоб не отравиться