Инста_Богиня• 22 сентября 2025
Який би ви обрали телефон
Більш нової моделі, але б/у в ідеальному стані чи новий з магазину, але більш стару модель, хоча все ще актуальну
Флюорография гуся• 22 сентября 2025
В любом случае новый, пусть даже хуже. Никто не знает, что там с тем бу и в какой момент он может умереть
Дівчина Гілмор• 22 сентября 2025
Ответ дляГендиреХтор
Дивлячись який телефон. Між якими вибір стоїть?
Nokia3210 та iPhone 16😄
Флюорография гуся• 22 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Nokia3210 та iPhone 16😄
тогда однозначно Нокиа) это вечный телефон)
Звожу з розуму• 22 сентября 2025
Того він і Б/у бо там шось не те. Можливо є варіанти що люди оновлюють модель і телефон продають але всерівно не бачу змісту його купувати
Потребую апгрейду• 22 сентября 2025
Останні 3 телефони брала б/у, жодних проблем з ними, в мене позитивний досвід.
Инста_Богиня
• 22 сентября 2025
Ответ дляКрапипопка
на який бюджет?
Бюджет однаковий на обидва. Той, що нова модель по ціні старішої, бо б/у
Тому однакова вартість
Крапипопка• 22 сентября 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Тому однакова вартість
Тут треба розуміти на який новий вам вистачає, вони ж дуже різняться, за 6 тис ви норм не купите, а за 10-12 цілком можливо.