Свезло так свезло• 23 сентября в 12:14
У кого діти навчаються на екстерні: чому обрали такий варіант?
Цікавить 10-11 клас ( за один рік).
Запитую у тих, хто вчиться лише в українській школі.
Свезло так свезло
• 23 сентября в 12:14
Тобто, в 16 років на руках атестат уже. А далі що плануєте?
СережкинаЯ• 23 сентября в 12:55
Бо дитині нема сенсу витрачати зайвий час на просиджування , якщо вона може засвоїти матеріал швидко і маючи власний час
Удальонка• 23 сентября в 13:41
Ответ дляСвезло так свезло
Працюю в школі. В нас ніхто не проходить за один рік. Всі окремо 10 і 11 за два роки. Причини три - виїхали за кордон, живуть в селі з 9-річною школою, діти їздять на заробітки в Польшу-Германію чи працюють в Україні
Повелитель бітка• 23 сентября в 13:58
Я б так не робила, якщо чесно - краще екстерном рік за рік = більше часу на життя і підготовку до універу.
Маємо досвід атестату в 16.5 років (вся школа була екстерном рік за рік), то дитина ледь обрала куди поступити і була там наймолодша. Дуже некомфортно - ні випити, ні на танці, ні на кампусі жити.
Свезло так свезло
• 23 сентября в 14:45
Ответ дляПовелитель бітка
Ні випити😂
А в якій країні навчалась?
Повелитель бітка• 23 сентября в 18:49
Ответ дляСвезло так свезло
Ні випити😂
А в якій країні навчалась?
В Словаччині