Садова гойдалка• 23 сентября в 20:40
Хочу в квест-кімнату — шукаю рекомендації
Дівчата, привіт 🙂 Хочу запитати у вас поради. Чи ходили ви останнім часом у квест-кімнати в Києві? Я давно не була, останній раз десь рік тому, і тоді досвід був не дуже — реквізит виявився поламаним, і пройти кімнату нормально не вдалося 😕
Цього разу шукаю цікавий, але не страшний квест для дівчат. Можливо, підкажете щось перевірене?
Сірничок• 23 сентября в 20:59
Дивіться мережу Замкнені.
Там все працює.
Якщо любите чари, сходіть у Пряничковий будиночок (як у казці, там реально трохи треба чарувати).
По тематиці туди і з дітьми можна.
Взагалі по опису дивіться, ми там були, мабуть, десь у 15 кімнатах.
Там все працює.
По тематиці туди і з дітьми можна.
Сірничок• 23 сентября в 21:02
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ми в Кадрум ходили.
Ми там були у Зоряних війнах.
Дуже атмосферно, але надто голосно для нас було.
І ще у нас компанія абсолютно без музичного слуху. Ту манюню мелодію не змогли підібрати, уявляєте?
Черпак_для_фантазий• 23 сентября в 21:07
Ответ дляСірничок
Ми там були у Зоряних війнах.
Ми там були в багатьох кімнатах, бо вони недалеко від нас, тупили в кожній 😂
Найбільше сподобалась Resіdent Evil, я там аж злякалась трошки 😂
Сірничок• 24 сентября в 06:40
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я не люблю страшні :)
Мені ще сподобалося у квесті Механікум від Ізоляції. Тільки там треба рівно 4 учасники. Вони теж на Печерську, недалеко від Кадрум.
Незвичайно тим, що спочатку учасники практично не можуть рухатися. Це реально квест на взаємодію і не страшний.
А от решта квестів Ізоляції зі всякими нюансами і ми були не на всіх, може, хтось і злякається.