БолеИменее• 24 сентября в 00:07
Чому мене будять власні думки?
В мене все якісь приколи зі сном ( то не могла спати бо чоловік хропів. Потім перестав хропіти, не спала через будь який його звук вночі. Потім просто не спала через тривожність, виписали прегабалін. Тепер мене реально будять мої думки - засинаю на 10 хв і виникає в голові - не закрила двері! і просинаюся. Або шось типу того. Чому так?( Я вже така цим виснажена... В когось таке було?
БолеИменее
• 24 сентября в 00:17
Ответ дляпьЯНА
Это называется тревожное расстройство
Так і є. Це вже до психіатра мені треба?
ИзЮмрудная• 24 сентября в 00:21
Ответ дляБолеИменее
А прегабалин вам кто выписал?
БолеИменее
• 24 сентября в 00:25
Ответ дляТа прям багіня
Накатите коньячка
Стає гірше від коняка. Від пива чомусь краще, якщо не багато. Або це збіг
БолеИменее
• 24 сентября в 00:25
Ответ дляИзЮмрудная
А прегабалин вам кто выписал?
Сімейний лікар
Життє Бентежне• 24 сентября в 00:33
Прегабалин тут до сраки припарка. Вам нужно транки или ад.
Сходите для начала к невропатологу.
Физрукая• 24 сентября в 00:55
Як можна просто так радити АД??? Завжди треба аналізувати і порівнювати, чому виникає цей стан. Коли прибрати джерела тривожності і постійного стресу, і нічого не допомагає, тоді починати хоча б із заспокійливих та снодійних. Іще питання, якщо вночі таке, чи хочете спати вдень? Чи спите? І чи є у Вас фізичне і розумове навантаження, щоб організм мав потребу у сні?
Телячі ніжноСті• 24 сентября в 03:46
Ответ дляБолеИменее
К психотерапевту можно попробовать
БолеИменее
• 24 сентября в 06:50
Ответ дляФизрукая
Немає причини такому стану. Я сама не розумію чому так. Все почалося із переїзду в новий будинок (3й рік живемо). До того не мала зі сном ніяких проблем. Спали всі на купу в одній кімнаті, ми з чоловіком на старенькому дивані і я спала як немовля. Тепер в нас окрема спальня, велике ліжко, якісний матрац, але ось таке.
Тобто джерел як таких немає.
Вдень спати не хочеться. Якщо і хотілося, то не можу заснути. Фізичне і розумове навантаження достатнє
Тобто джерел як таких немає.
Физрукая• 24 сентября в 10:49
Ответ дляБолеИменее
Тобто джерел як таких немає.
Просто дивно, що у Вас немає потреби у сні((. Організм рано чи пізно виснажується, йому треба відновлення. Я сама іноді страждаю від безсоння, але тоді вдень чи увечері вирубаюся на пару годин. Але у мене є невирішені проблеми, які дають постійний стрес. Тому знаю причину
БолеИменее
• 24 сентября в 11:32
Ответ дляФизрукая
В мене якось воно незрозуміло. От наприклад 22.30 я засинаю, просинаюся в 22.45 від якоїсь тривожної думки і я бадьора. Далі засипати складно. Знову засинаю в 23.30 і знову поросинаюся бадьорою. І так декілька раз. В 03.00 засинаю вже міцно, в 6.30 підйом на роботу. Я розбита звичайно,але не засну якщо не піду на роботу
Физрукая• 24 сентября в 21:09
Це до невролога напевно. Є таке поняття ’потік думок’. Може це у Вас. Цей потік може накривати протягом дня. Він заважає особливо, коли розумова праця, не можна зосередитись. Щось робиш, потім якісь тривожні думки, або і не тривожні, лізуть в голову. І в цей момент пропадає концентрація, увага і самоконтроль((. Це особисті спостереження. Ще є порушення сну, коли раптово прокидаєшся. Воно лікується медикаментами, але ж треба лікаря і робити обстеження. Усі люди різні. Тому краще не угадувати)), а подбати про саму себе