Тушьмушьнюшь• 24 августа в 08:05

Після зустрічі з подругою

Якось звернула увагу, що останні 4-5 разів після зустрічі з подругою я дуже погано сплю цю ніч. Я не можу заснути довго, до трьох ночі, я кручуся, я просипаюсь мокра скрізь, мені сниться якийсь бред і просинаюсь рано , годин в 6-7 ранку.
Тобто сон три годин...
Так тільки одну ніч. Чого так?
Партизанка• 24 августа в 08:08
Емоційно збуджені
Наташа_32• 24 августа в 08:08
Вамперизм. Вона просто присутня у Вашому біополі як фантом.
Наташа_32• 24 августа в 08:09
Скільки років Вам й подрузі? Давно таке помітили?
КлавдіяЧерепиця• 24 августа в 08:13
Такое вполне возможно если вы много болтаете или что-то обсуждаете, мозг перегружен информацией и ему надо её обработать
Фляшка на трьох• 24 августа в 08:14
На ночь корвалол
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа в 08:16
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Ну так, багато говоримо. Але ж і раніше так було, давно дружимо. А такого не було.
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа в 08:18
Ответ дляНаташа_32
Нам однаково, по 40. Кажу ж останні 5 зустрічей таке, це десь два роки виходить. Зустрічаємося рідко.
Дружимо років 15.
emerald_88• 24 августа в 08:19
Якщо зустрічі алкогольні, то не дивно взагалі
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа в 08:21
Ответ дляemerald_88
Все достойно. По одному бокалу якісного вина, без перегрузу. Все достойно.
Так і раніше так було.
Творческий типаж• 24 августа в 08:27
Старость не за горами.
Попа как у Кардашьян• 24 августа в 08:28
Тогда попробуйте меньше болтать о себе, больше слушайте.
И посмотрите на результат.
Шкварочка• 24 августа в 08:30
Что едите, что пьете? Алкоголь, кофе, слишком жирна или острая еда.
Живчик-счастливчик• 24 августа в 08:32
Ответ дляТушьмушьнюшь
Так і раніше так було.
Не понимаю это по одному бокалу . Лучше уж не начинать
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа в 08:33
Ответ дляТворческий типаж
Старость не за горами.
В принципі як і у всіх. Як і у вас)
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа в 08:34
Ответ дляПопа как у Кардашьян
И посмотрите на результат.
Дякую. Постараюсь до наступної зустрічі не забути пораду.
emerald_88• 24 августа в 08:35
Ответ дляТушьмушьнюшь
Так і раніше так було.
В мене після алкоголю завжди дуже поганий сон. Він збуджує нервову систему. Я б на це спихнула причину вашого стану.
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа в 08:37
Ответ дляemerald_88
Ясно. Дякую
Чого натикали цих смайлів рука обличчя
7_кг_рыбы• 24 августа в 08:37
А во время массированных обстрелов как спится ? Кошмары не мучают, ноги не ноют ?
Рожева юбка• 24 августа в 08:44
Ответ дляТушьмушьнюшь
Дружимо років 15.
а з іншими ви зустрічаєтесь? вино п´єте?
месяцкие• 24 августа в 08:47
Можливо ви рідко зустрічаєтесь .
І за цю зустріч отримуєте шквал емоцій от і результат . У мене така сама проблема , але це в мені проблема , я досить закрита людина і емоційне спілкування не завжди гарно на мене впливає
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа в 08:51
Ответ длямесяцкие
Можливо ви рідко зустрічаєтесь .
В принципі так, зустрічаємося рідко. І да, я досить закрита. Але зустрічі відбуваються добре.
Лінива, не каюсь• 24 августа в 08:51
Ответ дляТушьмушьнюшь
Дружимо років 15.
Це старість.
Я ніколи не думала, що вона нестиме стільки сюрпризів, окрім фізичного здоров´я.
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа в 08:52
Ответ дляЛінива, не каюсь
Це старість.
Ахахах
Perla9• 24 августа в 08:54
Ответ дляТушьмушьнюшь
Так і раніше так було.
Это просто перегруз нервной системы. Раньше такого не было, а сейчас есть. Обстоятельства изменились, стрессов в жизни много у всех сейчас. Я плохо сплю и после хороших, и после плохих событий. Мозг обрабатывает информацию. Не думаю, что впм стоит париться, если нравится общаться с подругой
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа в 08:56
Ответ дляPerla9
Зрозуміла. Дякую
Чаклунка-ведунка• 24 августа в 09:06
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
конечно!
Чаклунка-ведунка• 24 августа в 09:07
Ответ дляТушьмушьнюшь
Дружимо років 15.
вот. она вам перегружает мозги
Чаклунка-ведунка• 24 августа в 09:07
Ответ длямесяцкие
Можливо ви рідко зустрічаєтесь .
тоже самое. Мне потом тяжело заснуть
7_кг_рыбы• 24 августа в 09:18
А вообще, ночью не хотят спать те ,кто не устаёт днём. Это аксиома если не психиатрия
Наташа_32• 24 августа в 09:35
Ответ дляТушьмушьнюшь
Дружимо років 15.
Подруга у Вас виявилась вже не та, що раніше, а особлива, хоча зовні - та сама жінка. У жінок після 30-35 можуть проявлятись особливі потяги до певих речей, заговорів, приговорів, жестових або зорових енергетичних вкидів. Ну, розумієте, про що я.