Едимнаморе• 24 сентября в 23:17
Порадьте засіб, щоб відмити плитку з душовій
Купила пасту Pink, руки болять, так терла ті стіни і відмилось не все, порадьте дієвий засіб, це в мене жорстка вода в приватному будинку і така краса кожний тиждень.
Милота• 24 сентября в 23:19
Бідні ваші ручки 😢
Подумайте над придбанням пароочисника. А з побутової хімії раджу MIVA Антиналіт Nano Pro.
Коплю на груди• 24 сентября в 23:21
Попробуйте растворить в воде лимонную кислоту и побрызгать все, подождите минут 10 и немного протрите.
Дело было давно• 24 сентября в 23:22
Перша на селі• 24 сентября в 23:25
По ядерной химии не подскажу.
Попробовала бы кальцинированную соду горячим раствором, щетку, перчатки.
Или-хоз.мыло, доместос. И тогда пробовать от налета спреи.
Кривая спроса• 24 сентября в 23:26
Ответ дляДело было давно
У меня паста из Авроры за 30 грн, оттирает все, куда тому Пинк
Только хотела написать за эту пасту.
Она оттирает все, особенно кафель- он просто блестит как новенький и кастрюли тоже хорошо оттирает.
Подоконники- тоже отлично вымывает.
Я посто не нарадуюсь этой находкой.
Подоконники- тоже отлично вымывает.
Я посто не нарадуюсь этой находкой.
Дівчина Гілмор• 24 сентября в 23:27
Потім як відмиєте після кожного прийняття душу пройдіться по стінах і склу таким скребком. Він забирає капочки
Полюю на дрони• 24 сентября в 23:28
Універсальний мийний засіб для ванної кімнати Maxi Power 700 мл
запах є, але не катастрофа, руки краще захистити.
Відмив таке, що тут 20 років ніхто не мив, оренда.
Для кухні з жовтою кришкою дуже добрий.
Принцепесочка• 24 сентября в 23:32
Так вам антикальк потрібний, від Sano хороший, а ви рожевою пастою трете🤪
Однозначная• 24 сентября в 23:35
Ответ дляКривая спроса
Только хотела написать за эту пасту.
Подоконники- тоже отлично вымывает.
Я посто не нарадуюсь этой находкой.
Подоконники- тоже отлично вымывает.
Я посто не нарадуюсь этой находкой.
Хм... попробую и я
Однозначная• 24 сентября в 23:36
Ответ дляДівчина Гілмор
Капочки - яка милота ))
Рассказница• 24 сентября в 23:42
Шлях до зірок• 24 сентября в 23:50
Хома з пастою• 24 сентября в 23:54
+ до пасти з Аврори, три копійки коштує але дуже дієва, в мене така само вода, допомагає ця паста, бреф синього кольору і гелекс для ванни.
Чемна панночка• 25 сентября в 00:08
Плюсую за Maxi Power.
В мене душова, борюся постійно з нальотом. Перепробувала всяке, найбільш ефективним виявився саме цей. Я ним відмила навіть кам´яний наліт в лотку пралки, який ніхто років 5 не мив, якщо розумієте про що я.
Гарно набризкати, додатково губкою розподілити по всій поверхні (бризки десь попадуть, десь ні, а губкою розподіляється рівномірно скрізь), дати постоять. Потім сильно терти не потрібно, досить легко відходить. В найбільш проблемних місцях користуюсь шкрібком як для склокерамічних плит.
Доктор Хаос• 25 сентября в 00:14
Ответ дляПринцепесочка
Про мастер, тот же эффект только стоит в 3р дешевле.
ХаДиДиШь• 25 сентября в 01:47
Самое офигенное средство шантеклеар с петушком на картинке. Итальянское средство стоит 120-200 грн, отмывает и на одежде, и на плитке, и на посуде!!
ОдинРазНадетое• 25 сентября в 08:43
ЯниЯ• 25 сентября в 09:29
Жесткая щетка большая, жесткая щетка для швов и углов, а не мочалочка 5 сантиметров. И как по мне, по фотографии, вам сделали слишком глубокую расшивку на кафеле. Может прочистить и швы плотно заполнить эпоксидной затиркой, не цементной