Княгиня пітьми• 25 сентября в 10:20
Безлімітний винос мозку
Ваші діти підлітки теж думають що мають безліміт на винос мозку мамі?
ТрамвайGirl• 25 сентября в 11:05
Ответ дляЛеплю из пластилина
Не рівняйте 12 і 16.
16 - це повністю соціалізовані студенти, що вже про побут говорити.
Якщо труси треба шукати, то вони явно не намісці випраної білизни лежать.
І так, це все виховання автора
Рівняю, бо там ще старшому 19)) Цей вже студент, живе з дівчиною, яка тепер замість мами шукає йому труси. Повірте, ці діти живуть в чистоті, там вдома ідеальний порядок, я б вже померла, якби так слідкувала з порядком. Все прибрано, всі чисті й вимиті, мама дуже за цим слідкує. Але от чи миється дитина в 12 років самостійно, я стверджувати не можу. Думаю, що мама й досі купає.
Ответ дляЛеплю из пластилина
А з чого ви взяли, що в тій сім´ї є якийсь порядок?
Чому син ввечері душ не прийняв і білизну не змінив?
Чому речі не на місцях, а труси треба шукати по всій квартирі?
Тут запущено все і винна в цьому автор.
Як навчила, те і має.
Тут запущено все і винна в цьому автор.
Як навчила, те і має.
Да какая разница? Я в 16 лет дочери понятия не имела когда она моется и где её трусы, это её ответственность. Она с 14 лет сама вставила, собиралась в школу, готовила себе завтрак, имела свои домашние обязанности, с 14.5 начала подрабатывать итд.
Леплю из пластилина• 25 сентября в 11:09
Ответ дляSo_so
В тому то і різниця.
Дитина живе по ’уставу’ сім´ї.
Якщо в сім´ ї автора норма - квест по пошуку чистих трусів по квартирі, то чому в її вихідний, не можна було його влаштовувати?
Дитина живе по ’уставу’ сім´ї.
Леплю из пластилина• 25 сентября в 11:10
Ответ дляТрамвайGirl
В мене чисто)
Але всі до цього привчені. Щоб не прибирати годинами, кожен прибирає за собою, речі на своїх місцях. Це не так складно, як здається
Ответ дляЛеплю из пластилина
В тому то і різниця.
Дитина живе по ’уставу’ сім´ї.
Так пусть бы искал, но мать не будил. Ребенок абсолютно ничего не боится, считает что ему все должны. Не знаю. Мне нравится думать, что я демократичная мать, но как читаю форум. Позавчера - 20 лет, лбина, учится заграницей, полностью обеспечивается матерью, сам 0 и рассказывает ей какая она плохая, ошибки в жизни совершала, не того отца ему выбрала.
И та глотает.
Вчера - 16 лет, лезет мать бить, облил её водой, облил ей ноутбук водой и она такая ему ещё год надо доучиться в местной школе, а потом может к папе в Украину отвезу, нельзя чтобы год школы сыночку не засчитали, беда..
Тут в 6 утра поднял мать его трусы искать.
И та глотает.
ТрамвайGirl• 25 сентября в 11:19
Ответ дляЛеплю из пластилина
В мене чисто)
Це складніше, ніж здається) і це єдине, до чого я так і не змогла привчити дітей. Але срач був лише у них в кімнатах. За межами кімнат всі старалися прибирати за собою, бо у мами зривало дах)) Але це не заважало моїм дітям бути самостійними. Вони самі збиралися до школи, збирали чемодани в подорожі, готували щось поїсти. Зараз вже дорослі, живуть окремо і уявляєте у них чисто, як це працює я не знаю)) Сміються і говорять, що коли нема кому примушувати прибирати, доводиться примушувати самим себе))
Леплю из пластилина• 25 сентября в 11:25
Ответ дляSo_so
И та глотает.
Для мене це теж дічь, але я лишаюся своєї думки - так навчила мати.)
Біток чи ефір?• 25 сентября в 11:50
Вы до сих пор раскладываете его вещи?
Чистое на кровать,куда сам разложит вещи,там и возьмет
Княгиня пітьми
• 25 сентября в 11:56
Ответ дляБіток чи ефір?
Вы до сих пор раскладываете его вещи?
Балкон з моєї кімнати, він пішов взяти білизну, не побачив, почав нервувати, розбудив врезультаті мене. Моя претензія якого він ввечері свій одяг не зняв, а поперся вранці коли я сплю.
Княгиня пітьми
• 25 сентября в 11:58
Мене нервує, що він думає, що мама безсмертна поні і її можна будити раптом що.