заварний look• 25 сентября в 21:02
Поїхали ми на море з мамою.
Війна ,мама працює щоденно, вирішила я поїхати з дитиною на море і маму вивезти. Три роки не виїздили взагалі. Їй 55 років, ми живемо окремо, і до війни ми відпочивали разом, але завжди я з чоловіком в номері, мамі окремий був, і все було добре. Чи так війна вплинула ,чи така вона сама, раніше я не помічала.
Постійно намагається обісрати людей.
Подиви яка фігура ,вообще жопи нема.
Диви ,які у неї груди .
Як це він вліз перед нами в чергу?
Перекривлює постійно обслуговуючий персонал, коли вони смішно говорять на нашій мові, вона не посміхається, а перекривлює. Аж хочеться вирізати мені їй.
( Ол ін клюзів ,всього вдосталь, та вона перша біжить їсти і чекає під дверима ,поки відкриють столову) Коли я пропускаю сніданок, то жене мене їсти, бо все ж оплочено.
Мама заробляє гарно, їсть усе і в Україні, може купити собі усе що хоче.Я можу все привезти що потрібно.
Жаліється що все болить, кажу зробити УЗД де болить, вона типу не має часу, але постійно жаліється.
Сама має фігуру не дуже, (як і я сама), ми ліниві нічого не робимо, але я ніколи не обисираю таких же жінок як ми. От і висказалась їй, що ти на себе подивись, чого на людей тикаєш. Як пішли на ринок скупились, це взагалі треш, вона верещить до всіх продавців, що ціни високі, Торгуйся з ними торгуйся!
Все це чує моя донька 11 років, і мене це більше обурює. Я зіпсувала собі всю відпустку.
Постійно намагається обісрати людей.
Подиви яка фігура ,вообще жопи нема.
Диви ,які у неї груди .
Як це він вліз перед нами в чергу?
заварний look
• 25 сентября в 21:05
Ответ дляЗакусенец
Коротко, отпуск она перегадила ((
Саме так, просто поділилась пожалілась
Пацаааааааан• 25 сентября в 21:08
Ответ длязаварний look
Саме так, просто поділилась пожалілась
Так вы тут занимаетесь тем же самым в других темах и еще тут маму пришли обсудить, сейчас напишут какая она гадость и вы поддакивать будете. и кто тут гадость в итоге)?
Безсовісна кума• 25 сентября в 21:08
Так вы такая же на минималках , обгадить близкого человека , мама хоть на чужих гадит
неДодекаэдр• 25 сентября в 21:09
Моя приблизно така сама, стоїть жінка така підкачана з татухами: фу шо вона з собою зробила)) ой, номер такий звичайний; дивись які ноги криві у тої дівчини і тд))
Valentina shop2020• 25 сентября в 21:09
Ого какая вы сплетница ,родную маму так судите,я лично не вижу причин на обсуждение ,сказала ,так сказала
Помогалочка• 25 сентября в 21:09
Ну не знаю. Мы тоже с мамой вечно всех обсуждаем и это не по злому, а просто мы вот такие наблюдательные. И фигуры у нас не очень, но мы как то уверены что у остальных хуже. И на олл мы едим больше чем дома и не пропускаем завтраки. И ничего в этом такого не видим. Мы веселые, разговорчивые и лёгкие на подъем. И торгуется всегда , нам это нравится. И мой сын это все видел и вырос совершенно не таким. Он с нас просто смеётся. Нам ваша мама бы в компанию подошла бы.
заварний look
• 25 сентября в 21:10
Ответ дляБезсовісна кума
Та ні це ви на мінімалках, якщо для вас це норма. І мамі я затикаю рот весь відпочинок, я не мовчу. Я розповідаю що так не робиться.
Valentina shop2020• 25 сентября в 21:11
Ответ длянеДодекаэдр
Правильно и сказала,обрисовали себя татуировками ,страшно смотреть...из песни слов не выбросишь
Летчица• 25 сентября в 21:11
Ответ дляБезсовісна кума
Ну) И я говорю. Вся в пальтЕ)) А то шо тут все так думают когда по улице идут просто не всегда озвучивают или некому в тот момент, то ниче) И тут в темах всегда пишут как мама автора говорит. Просто дала бы ей ссыль на форум, а то сама пишет..)
Безсовісна кума• 25 сентября в 21:12
Ответ длязаварний look
Маме очень важна ваша ценная информация, и да люди не должны соответствовать вашим ожиданиям . Вы праве жить и делать и думать как вы считаете нужным , а мама жить свою счастливую жить
Пацаааааааан• 25 сентября в 21:13
Ответ длязаварний look
Может поздновато для нравоучений? И яйцо курицу не учит.
заварний look
• 25 сентября в 21:13
Ответ дляБезсовісна кума
Счастливая?
Тобто постійно ворчати ,які всі не красиві, як все болить і які всі нудні. Огризатись ,кричати, кривляти. Де тут щастя?
ОдинРазНадетое• 25 сентября в 21:13
О, это моя мама. Поэтому общение по минимуму. Обсирают всех и все. Фигуру, одежду, внешность. Меня это с детства бесило
Я не Тролль• 25 сентября в 21:14
Ответ длязаварний look
Вот нафик она с вами поехала? Если шо мне 54 и не дай бог такую дочку, как вы, моя дочь нормальная)
Борисфенка• 25 сентября в 21:14
Ответ длязаварний look
А як робиться? Мама інвалід совка, хоче бути першою під дверима до харчів, ну хай буде.
Вас турбує, що люди скажуть?
Торгується за кожну копійку - також не від хорошого життя.
Пожалійте її. Не ходіть з нею на базар, це також вбереже ваші нерви
Вас турбує, що люди скажуть?
заварний look
• 25 сентября в 21:14
Ответ дляОдинРазНадетое
Дякую, що хоч ви зрозуміли. Бачу інші на форумі такі як і моя мама(
Безсовісна кума• 25 сентября в 21:15
Ответ длязаварний look
Счастливая?
Она такой человек все люди разные нужно смириться и жить , она не поменяется только итог обгаженый отдых
заварний look
• 25 сентября в 21:15
Ответ дляЯ не Тролль
Бо раніше все було норма, такого не було. До війни відпочивали ми разом кожен рік. І до речі, таку як я доньку ще треба пошукати, але то інша історія. Ви бачу теж підтримуєте дану ситуація як норму
Я не Тролль• 25 сентября в 21:16
Ответ длязаварний look
Люди не меняются, она и раньше была такая, зачем ей ехать с вами?)
заварний look
• 25 сентября в 21:16
Ответ дляБорисфенка
Вас турбує, що люди скажуть?
А я жалію, весь відпочинок пояснюю що так не можна це некрасиво ,і ми самі також як всі ці люди.
заварний look
• 25 сентября в 21:17
Ответ дляЯ не Тролль
Може в була, та я не звертала так уваги, була молодша.
заварний look
• 25 сентября в 21:17
Ответ дляПацаааааааан
В яких темах я займаюсь таким?
Я не Тролль• 25 сентября в 21:18
Ответ длязаварний look
О видите и вы постарели, все вам на нервы действует)
Форточка• 25 сентября в 21:19
Ответ дляЗакусенец
Коротко, отпуск она перегадила ((
У мамы так то тоже отпуск и мозгоклюйство автора ей тоже не впиралось.
По теме: сказать маме ртом, но деликатно, что такое поведение неприлично и вам не приятно. И больше не ездить в такие напрягающие отпуска.
заварний look
• 25 сентября в 21:19
Ответ дляЯ не Тролль
Це не виправдання. Для людей які обсирають інших людей. Адже наприклад, зайва вага, може бути причиною хвороби. Але! Сидить тетя ,яка сміється з цього.
заварний look
• 25 сентября в 21:20
Ответ дляФорточка
Я і кажу, постійно пояснюю. Та цього вистачає на хвилину
Летчица• 25 сентября в 21:20
Ответ длязаварний look
По мимо того, что вы в в пальтЕ, вы еще и удила закусили. И психолог из вас не особо.. Можно же, наверное, догадаться, что если это ей не свойственно, то значит таким образом она скидывает стресс, как умеет. Ну пообсуждала левых вам людей и что? От вас отвалилось? Прям оскорбились до глубины души настолько что пришли сюда пообсирать ее, заметьте маму, а левую тетку с улицы, до которой вам больше дело есть. Вы сама мозг выносите побольше вашей мамы.