Мама Чели• 29 сентября 2025
Як ви реагуєте на вікові зміни обличчя?
Дівчата, як ви реагуєте на вікові зміни обличчя?
Мені 50, завжди виглядала молодше, тургор шкіри гарний, нічого не провисає, і ще рік тому я була "ух")) тобто як завжди) а зараз дивлюсь, і не впізнаю себе - наче більш скелетоване стає, губи пласкі і широкі, та й весь образ більш сухий наче..
Дисонанс якийсь, не готова це прийняти 😢
Розумію, що вік, завжди дівчинкою не буду.. і все ж таки..
Астоновитесь!• 29 сентября 2025
Та хреново, мне 48, с 42 лет хожу к косметологу, нужно было раньше начать хотя бы ботокс колоть
Всё витала в облаках - думала старость меня стороной обойдет) Вокруг все стареют, но только не я , зависла где-то в своих 28-32 года
До сих пор не могу поверить, что мне почти полтос
Мой_ужин• 29 сентября 2025
Да я уже тоже смотрю овал плывет
Нужно серьезно к косметологу ходить.
Так я ещё и развожусь ((
И что теперь? И я уже не так свежа и красива
Да и мужчины вокруг потрепанные не очень нравятся
Нужно серьезно к косметологу ходить.
Так я ещё и развожусь ((
Лунтик-паунтик• 29 сентября 2025
Я не ведуча, не модель
Нового чоловіка не шукаю
Мої домашні мене на руках носят і люблять, тому свою зовнішність приймаю нормально. Не буває ідеалів. І для щастя вони не потрібні
Нового чоловіка не шукаю
Біле пальто• 29 сентября 2025
Грустно, конечно, мне самой это видеть и понимать. Хожу к косметологу. Ничего не поделаешь
Угадайс• 29 сентября 2025
Ой, не видумуйте. Прям в 49 прям дівчинка, як завжди.
Після 40 видно вікові зміни, як не крути, не стається це за один рік.
Живчик-счастливчик• 29 сентября 2025
Болісно сприймаю. Чоло ботоксом тримаю. Але овал, носогубка, шкіра під очима... А на регулярні ін´єкцвйні процедури не спроможна фінансово.
Тіло теж дало збій.
Пополняю_Карму• 29 сентября 2025
Ну старію, то й що, пластичних операцій не планую, ін´єкцій теж, є нагальніші проблеми в житті, похолодало осінь😂
Фрикаделька• 29 сентября 2025
Важко приймаю. Розумію що молодше я не стану, мій найкращий вік вже позаду, коли була юна та гарна. Догляд хороший є, але природу та час не обманути. Майже 33 роки(
Моська-слон• 29 сентября 2025
Стараюсь поддерживать гимнастикой для лица, хожу на массажи, пью всякие добавки, коллагены, плюс спорт. Результат есть, это радует.
Мама Чели
• 29 сентября 2025
Ответ дляУгадайс
В мене тип ’дівочий’, тому трималась довго, та й не задумувалась по це..
А за рік прям ’оп’ і просадка така явна(
А ви не язвіть)) 😉
Дама_из_рекламы• 29 сентября 2025
У меня кризис среднего возраста, я пытаюсь дотянуть и компенсировать все то, что не было в молодости. И потому танцую нечто типа стрип денса с девочками 25 летними, хотя видно что кожа уже не такая. Играю в теннис тоже с 25-30 летними в группе. Как будто пытаюсь словить уходящую молодость за хвост. Мне 42.
А лицо это постоянные инвестиции. Ботокс, губы раз в пару лет, био. Думаю о нижней блефаро.
Дева Мария• 29 сентября 2025
Восстанавливаюсь энергетически , так возвращается тонус . Только что отжала с гирей выпады по 100 раз .потому что целый день про лежала с головной болью и не было возможности сходить в зал . Хрен я сдамся )
В моїй хаті моя правда• 29 сентября 2025
Мне 35. Я уже вижу изменения. Кожа не такая упругая как раньше. Носогубки не разглаживаются так же быстро, как в 25, после того, как я улыбалась. Межбровка была всегда, но сейчас я уже не могу ее разгладить, расслабив лицо. Ну и овал медленно, но плывет.
Для посторонних это ещё не заметно, но я вижу.
Пока сажусь кремами, косметолога не посещаю. Но уже задумываюсь. Хотя понимаю, что это естественные изменения. Никому ещё не удалось сохранить молодость внешними вмешательствами.
75В• 29 сентября 2025
40 років, зміни є, але вони мене не парять, маю купу справ які приносять мені задоволення, немає часу на страждання за овалом обличчя
Ні грама• 29 сентября 2025
Просто.Діти виросли,радуюся ними,внуки пішли.Життя триває.Виглядаю на свій вік.
На границе• 29 сентября 2025
обличчя то таке...можна з ним жити. коли розумієш, що день Х обов´язково невідворотно настане. ніяк не відкрутишся від цього.
АБВГДэшница• 29 сентября 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Вы просто будете выглядеть,как 48 летняя женщина с ботоксом.
АБВГДэшница• 29 сентября 2025
Ответ дляУгадайс
Стається, як тільки падає рівень гормонів і починаються перебої з місячними. Називається періменопауза.