Латексне альтер ЕГО• 02 октября в 15:16
Які плюси роботи в аптеці?
Знаю, що важко працювати на ногах таку кількість годин та ще й з людьми. Але в кожній роботі є як недоліки так і плюси. Які переваги роботи в аптеці?
Все будет, но потом• 02 октября в 15:22
Там пенсіонери і неадеквати так нерви витріпають
Колись стояла перед мною одна. Фармацевт потім каже мені, думаєте вона одна така за день..
Латексне альтер ЕГО
• 02 октября в 15:23
Ответ дляКупи слона
Ви для себе питаєте?
Є фарм.освіта?
В мене середня медична освіта, хочу вступити на провізора до університету
Купи слона• 02 октября в 15:24
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Поки не можна працювати в аптеці, навіть з медичною освітою.
Зараз за це взялись контролювати.
Тільки фарм.освіта
Зараз за це взялись контролювати.
Тільки фарм.освіта
Латексне альтер ЕГО
• 02 октября в 15:25
Ответ дляКупи слона
Зараз за це взялись контролювати.
Тільки фарм.освіта
Зараз за це взялись контролювати.
Тільки фарм.освіта
Та ну) скільки чула що працюють навіть без мед освіти, просто їх оформлюють як касирів
Все будет, но потом• 02 октября в 15:26
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Це 5 років вчитись?
Латексне альтер ЕГО
• 02 октября в 15:26
Ответ длявре_Динка
Нащо отримувати освіту, яка навіть тис дол вам не принесе?
А яка спеціальність в нашій країні принесе тисячі доларів? Лікар? Не думаю, вчитись по 10 років, щоб менші гроші ніж в аптеці мати
Латексне альтер ЕГО
• 02 октября в 15:26
Ответ дляВсе будет, но потом
Це 5 років вчитись?
Так, і рік інтернатури наче
Купи слона• 02 октября в 15:27
Ответ дляВсе будет, но потом
Це 5 років вчитись?
Меньше, якщо є медична освіта
Латексне альтер ЕГО
• 02 октября в 15:28
Ответ дляКупи слона
Меньше, якщо є медична освіта
В мене знайома теж з середньою медичною вступала на фармацевта в Богомольця, але це було 5 років тому, на 1 курс її зарахували тоді
Все будет, но потом• 02 октября в 15:29
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Може в косметологію, трихологія і т.д.
Да_Я_ТакаЯ_• 02 октября в 15:41
Нічого хорошого зараз в професії фармацевта (раніше провізора) на сьогодні нема, крім того що в чистоті і в білому халаті.
Відношення як до продавців на базарі, кожна бабака вважає за честь прийти і витріпати нерви.
Провізори (зараз фармацевти) та фармацевти (зараз асистент фармацевта) отримують однакову зп. Тому якщо вирішите йти в аптеку, то доцільніше йти на коледж і через 2 роки маєте диплом. Різниця тільки в тому що не зможете працювати на посаді завідуючого аптекою.
Пишу Вам як людина, яка віддала професії провізора 22 роки і вирішила все змінити.
Сапай вазони• 02 октября в 15:43
Никаких одни минусы с нашими людьми работать в этой сфере , но опять же это в нашей стране , в других странах отношение людей к провизорам совершенно другое .
Miss Lisi4ka• 02 октября в 16:02
Чистенько тепленько. Знакомая так поработала пару лет, а потом повысили до менеджера по закупкам и уже вместо сопливых посетителей к ней на поклон с подарками потянулись фармацевтические компании. Кстати высшего образования у нее нет.
Miss Lisi4ka• 02 октября в 16:05
Ответ длявре_Динка
Той же косметолог-дерматолог, трихолог, інʼєкції
Это не каждый сможет, особенно инъекционистом работать. В аптеке можно хорошо карьеру с зарплатой сделать, я выше пример описала, а входной порог гораздо ниже.
Да_Я_ТакаЯ_• 02 октября в 16:12
Ответ дляMiss Lisi4ka
Не фантазуйте.
З подарунками йдуть лише до керівника відділу закупівель, а не звичайного закупівельника.
Miss Lisi4ka• 02 октября в 16:16
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Не фантазуйте.
Я не фантазирую, я просто знаю.
Янгол в камуфляжі• 02 октября в 16:24
Если любите бабок и нариков, то эта работа как раз подойдёт. А ещё вы там будете грузчиком, уборщицей, кассиром, охраной.
ЯспАкойнаЯ• 04 октября в 12:32
Ответ дляMiss Lisi4ka
про тепленько я б поспорила. работала в таких аптеках, где вода в ведре замерзала. и да - для чистенько этой водой из ведра нужно было самой помыть