ИграйМойГормон• Изменено 03 октября в 14:51

Кисты почек

Добрый день! Кто сталкивался? Всегда с почками все было ОК. Правда в лет 47 сказали, что есть простая киста около 8 мм в правой почке, одна. Потом УЗИ делала в 53 года. Сказали что на левой почке еще одна 5мм, а та, что была на правой 8мм, стала 10мм. В этом году, опять повторила УЗИ. Мне уже 55 лет)) Правая почка: та киста, что была 10 мм стала 12мм. И есть еле уловимые мелкие. Левая почка: та что 5 мм стала 8мм и плюс добавилась еще одна 5мм. Я в шоке. То есть получается три кисты и плюс на правой что-то мелкое которое даже не описывают. С этими результатами сходила к урологу, практикующий в стационаре. Он сам сделал УЗИ и говорит типа ерунда, даже не захотел это обсуждать??? Еще на узи есть небольште конкременты (кристаллы) до 0,4 см. Так вот, этим и надо заниматься, чтобы не было камней. Пить литрами воду, ну и типа диетка, уролесан, канефрон периодически. Кто в теме? Или родственники сталкивались? Возможно хорошего уролога в Киеве знаете? Я конечно сначала обрадовалась, что типа все ОК, но почитав интернет, как-то задумалась....
Всюди влазю• 03 октября в 14:51
В бабусі полікистоз нирок, це генетична хвороба, з віком кист стає більше, лікуванню не піддається
автор ИграйМойГормон • 03 октября в 14:52
Ответ дляВсюди влазю
Вік бабусі? Кісти які? Як наблюдає?
Всюди влазю• 03 октября в 14:53
Ответ дляИграйМойГормон
Вік бабусі? Кісти які? Як наблюдає?
88, загалом лікарі вважають дивом, що вона в хорошому здорові до такого віку з її діагнозом. Спостерігається в невролога, робить аналізи , КТ. Вже багато років є ниркова недостатність
автор ИграйМойГормон • 03 октября в 14:56
Ответ дляВсюди влазю
А коли почали ці кісти утворюватись у неї?
Всюди влазю• 03 октября в 14:57
Ответ дляИграйМойГормон
Невідомо. Вперше ми робили УЗД років 15 тому , але імовірно, що вони були і раніше
автор ИграйМойГормон • 03 октября в 14:58
Ответ дляВсюди влазю
А перший раз багато їх було та розміри?
автор ИграйМойГормон • 03 октября в 14:59
Ответ дляВсюди влазю
З нирковою недостатністю як живе, яке лікування?
Всюди влазю• 03 октября в 15:03
Ответ дляИграйМойГормон
Нема лікування. Лише спостереження. На разі нирки працюють на 30%, якщо буде гірше, то можливий діаліз. А загалом живе як звичайно, дієти не хоче дотримуватися, пити багато теж не хоче. Єдине, що за ліками і тиском слідкуємо, бо більшість медикаментів їй не можна через це
Всюди влазю• 03 октября в 15:04
Ответ дляИграйМойГормон
А перший раз багато їх було та розміри?
Не памʼятаю розмірів, десь штук 10 було, зараз їх дуже багато, кількість не вказана
автор ИграйМойГормон • 03 октября в 15:24
Ясно
автор ИграйМойГормон • 03 октября в 15:26
Ответ дляВсюди влазю
Які перші жалоби були коли заподозрили що з нирками негаразд? А мами та онуків Бог милував? Бо пишуть що це генетичне, але незавжди
Всюди влазю• 03 октября в 15:34
Ответ дляИграйМойГормон
Просто боліло щось, зробили УЗД і так виявили. В неї нема біологічних дітей. З цим пощастило, бо вагітність погано впливає при такому діагнозі
автор ИграйМойГормон • 03 октября в 15:45
Ответ дляВсюди влазю
В мене зʼявилось тільки в 47-48 років і то одна кіста, а коли друга появилась, узист написав прості кісти. Чи коли так пізно зʼявляються так може це інше…
автор ИграйМойГормон • 03 октября в 15:49
Ви з Києва?
автор ИграйМойГормон • 03 октября в 15:50
Ответ дляВсюди влазю
Гарно що людина тільки після 70 дізналась про такий діагноз, виходить до цього моменту УЗД нирок вона ніколи і не робила?
З вишневого садка• 03 октября в 15:55
Автор, а які симптоми у вас? Бо мене вже декілька років одна нирка турбує, іноді трохи болить щось. Навіть не знаю, що це може бути, ніколи не обстежувалась.
автор ИграйМойГормон • 03 октября в 16:07
Ответ дляЗ вишневого садка
Ніяких немає
автор ИграйМойГормон • 03 октября в 16:08
Ответ дляЗ вишневого садка
Раджу на УЗД сходити та зробити загальний аналіз сечі, та ниркові проби - це біохімічне дослідження крові
Всюди влазю• 03 октября в 16:10
Ответ дляИграйМойГормон
Ні, не робила