Аннуитет• 04 октября в 11:20
Є сенс купувати пробіотики курсами, якщо проблем немає?
Колгоспниця• 04 октября в 11:23
Нічого не турбує - не шукайте собі проблем. Не пийте нічого зайвого
руки_Крюги• 04 октября в 11:27
Ні. Достатньо нормально харчуватися. Це можливо навіть з невеликим бюджетом.
Але можете купляти, фармкомпанії та власники аптек тільки раді будуть такій ’філософії’. Пробіотики я навіть з антибіотиками не п´ю.
годовасик• 04 октября в 11:28
Якщо хочете пити пробіотики курсами, то пийте кефір. І користі більше, і по ціні дешевше
Морожена_курка• 04 октября в 11:34
Ответ дляруки_Крюги
Німеччина. При лікуванні ніразу не виписували пробіотики. Я раз спитала. Сказали що немає потреби. Пити кефір, їсти зелені банани. Цього достатньо для відновлення мікрофлори. Якщо навіть цього не вживати, мікрофлора сама відновиться через деякий час. Так сказав там лікар.
Все просто: і в них медбізнес і у нас. Просто вони функціонують по різному.
У нас вигідно щоб пацієнт якнайбільше грошей вставив в аптеці і в лабораторії.
У них вигідно щоб страхова лишній раз ні на що не потратилася. У лікаря теж є обмеження по виписці препаратів по страховцв. Тому лишнього не назначають. Але якщо хочеш сам платити за пробіотики , то я питала в аптеці 28 євро упаковка.
руки_Крюги• 04 октября в 11:37
Ответ дляМорожена_курка
Але ж відповість на поверхні: відновиться сама! А не категоричне ’обов´язково пити’!
Однозначно• 04 октября в 11:54
Вважаю, що не треба. В мене є проблеми, спасають пробіотики тільки куплені закордоном, довго лікувалась, убила свою флору. Все що тут пила - еффекту ноль
Морожена_курка• 04 октября в 11:58
Ответ дляруки_Крюги
Так. А у нас парять ці пробіотики