Оля_с_киркою• 04 октября в 14:01

Да уж, літом якось ще можна було жити.

А з приходом холодів, настрою ніякого, в квартирі дубак, хочу жити під ковдрою до квітня, як ви зберігаєте енергію і сили щось робити?!
Глубоководная селедка• 04 октября в 14:12
Ответ дляФсеСама
А літо )))
А летом все салко на солнышке стопится)
Грибной_Дождик• 04 октября в 14:15
Ответ дляОля_с_киркою
Він же гидкий, п´ю лише вино солодке і ігристе.
то вы не в том количестве употребляете)
автор Оля_с_киркою • 04 октября в 14:17
Ответ дляГрибной_Дождик
то вы не в том количестве употребляете)
Неможу пити ні кон´як, ні горілку, мені повинно бути смачно.
Отчебучкина• 04 октября в 14:17
Ответ дляГрибной_Дождик
то вы не в том количестве употребляете)
Я вчора прийшла з вулиці. Замерзла як собака. Аж вуха боліли і голова.
Три рази по 30 грам, апельсина, шматочок сиру. Гірлянда з теплим світлом.
Ну це ж вже геть інший настрій
Грибной_Дождик• 04 октября в 14:18
Ответ дляОля_с_киркою
ликера бахните!
Отчебучкина• 04 октября в 14:18
Ответ дляОля_с_киркою
Це ж як ліки. Кров відразу по організму пішла, напруження вмить знімає. Кайфушечки
ЗабежАЛОЧКА• 04 октября в 14:19
а мені ще й працювати доводиться. і щось робити з опусканням внутрішніх органів. і коханці щось зав´яли)
та й куди мені тих коханців уже((
Грибной_Дождик• 04 октября в 14:20
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
та й куди мені тих коханців уже((
бабки пусть просто дают)
Малая еще та• 04 октября в 14:21
Ответ дляОля_с_киркою
До весни?
Ага. Не просыхая
Бюст Березуцкого• 04 октября в 14:24
Ответ дляОтчебучкина
Ну це ж вже геть інший настрій
МадамОхмури• 04 октября в 14:28
Ответ дляОтчебучкина
Так, Але от в мене судини, після коньяку болить голова потім...віскі тільки можу хороший пити.
Скорая помощь• 04 октября в 14:29
Ответ дляОля_с_киркою
Разведите с пепси 1 к 3 или к 4 и будет не гадкий.
Скорая помощь• 04 октября в 14:30
Ответ дляБюст Березуцкого
да, быстрей зима пройдет
Накатила-и в берлогу) до весны😂
Бюст Березуцкого• 04 октября в 14:32
Ответ дляСкорая помощь
Накатила-и в берлогу) до весны😂
метод рабочий
Викасикрет• 04 октября в 14:37
Намагаюсь перетерпіти цей період, поки опалення з´явиться. Обігрівач, теплий одяг, пледи, покривала, ніжки погріти у ванній. Поки є світло, вода і газ біди нема
Квітка папороті• 04 октября в 14:38
В мене автономне опалення, увімкнула вже як два дні. Пʼю Фраголіно, дивлюся на своїх прекрасних дітей. Замовлю ввечері суші.
Зубачистка• 04 октября в 14:38
Ответ дляОля_с_киркою
Разбавьте колой)
Тільки не про гроші• 04 октября в 14:54
Зловіть якогось гарячого чоловічка і нехай він Вас гріє до самого літа.
parele• 04 октября в 14:59
Ответ дляОля_с_киркою
А треба коньяк.
r25-1• 04 октября в 15:15
Ответ дляОля_с_киркою
В нас мовчать про це взагалі, ще й полотенцесушкар від центрального опалення, а не гарячої води, труси сохнуть два дні.
ого. хто вас там так возбуждає))
Байрактарна• 04 октября в 15:36
А в нас на Заході і літа толком можна сказати не було, дістав той круглорічний холод, 50 блін відтінків холоду, літнього і зимового(
А як подумаю, що скоро та темінь в 16 буде, то взагалі гнітюче((
Гарні диньки• 04 октября в 15:42
Я наоборот летом в жаре еле выживаю, а сейчас хоть отдышалась чуть. Но все равно еще тепло очень
муха в кедах• 04 октября в 20:41
Шукайте приємні для себе навіть взимку моменти і стабілізуйте життя, не можна ж так залежати від того, що нам ніяк непідвладне - погоди.
Це ж ненормально по півроку жити без настрою.