Мядуза аля моргонер• 04 октября 2025

Мені скоро 24. Так страшно..

24 роки - житла немає, хлопця, друзів теж.
Працюю адміністратором, значить ніяких перспектив попереду немає, та і я сама тупувата.
Сиджу і думаю навіщо так жити і чи є в цьому сенс, якщо життя не приносить задоволення.
Зарплата покриває лише базові потреби, не більше.
Не встигла оглянутися, вже 25 скоро. А із досвіду - нічого. Із вражень нічого. Із хорошого нічого.
Сумно. Знову святкуватиму наодинці. Може із зарплати дозволю собі придбати джинси.
Щебетуха• 04 октября 2025
Автор, мені за 40 і житла нема, так що у вас ще багато часу його придбати

Зоряний Шлях• 04 октября 2025
В 24 и я так жила, работала , но денег было в обрез
А вы прямо хотите всё и сразу
Харчовий тріль• 04 октября 2025
А що вам заважає навчатись? Зараз стільки можливостей, було б бажання

автор Мядуза аля моргонер • 04 октября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Відсутність інтелекту. Я звичайна маргіналка
Безпорадна Кроко• 04 октября 2025
Вы уже писали как-то. Ну пробуйте бывать где-то знакомиться.
бЭйбА• 04 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Поработайте над уверенностью
Шпондєр• 04 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Интеллект можно развивать. Большинство работ не сложные интеллектуально, требуют навычек и практики. Но можно ныть, конечно. Это намного проще.
Хочу в БАНю• 04 октября 2025
Це норм для вашого віку. Якщо будете вчитися, добре опануєте професію, то все ще встигнете. Я почала навчатися своїй професії в 26, в 35 можу сказати, що стала спеціалістом. Вийшла заміж в 31, в 31 же купили з чоловіком квартиру, в 33 машину. Не супер звісно, але всього добились, потроху, самі. У вас все вийде. 24 роки - лише початок. Я себе згадую в 24: дитина дитиною.
Анонім Завгосп• 04 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Маргіналка- то інше)😅

Секс-Бомба• 04 октября 2025
Не переживайте, в 90е у сорокалетних все рушилось и не было работы и жилья, и ничего выжили. Да и сейчас у многих так. А у вас впереди ещё вся жизнь. Главное здоровье берегите. Ну и позитивный настрой. И все хорошее впереди
Ответ дляБезпорадна Кроко
Писала. Але тоді мені було 22.
Ответ дляСекс-Бомба
Ви жартуєте? Все життя…
Мені вже 30 незабаром
волосатое стекло• 04 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Писала. Але тоді мені було 22.
А можна спитати в якому ви місті і яка зарплата?
Ответ дляволосатое стекло
Київ, 30 тис
Безпорадна Кроко• 04 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Київ, 30 тис
А житло яке? Самі квартиру знімаєте?
волосатое стекло• 04 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Київ, 30 тис
Оце да...за 30 тис тільки джинси собі можете купити? Ми втрьох на 50 живемо, але правда квартира своя
Ответ дляБезпорадна Кроко
А житло яке? Самі квартиру знімаєте?
Я за кімнату плачу 3,500.
Живу тут вже 5 років.
волосатое стекло• 04 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я за кімнату плачу 3,500.
Живу тут вже 5 років.
І куди ви інші окрім їжі і шмоток витрачаєте?
Безпорадна Кроко• 04 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я за кімнату плачу 3,500.
Живу тут вже 5 років.
А кавалєрів взагалі немає?

Ответ дляБезпорадна Кроко
А кавалєрів взагалі немає?
Взагалі. Чергові вихідні, коли ніхто не пише
Безпорадна Кроко• 04 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Які інші? На їжу, комуналку, одяг. То на ліки, то на ще щось. Це великі гроші?
Безпорадна Кроко• 04 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
А ви сама звідки? Якісь подруги є?
Иринашка• 04 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
где пробовала сидеть?))ну СЗ
Безпорадна Кроко• 04 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
На сз йдіть. Пробуйте там.
волосатое стекло• 04 октября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я б змогла відкладати з 30 тис запросто по 10-15 тис в місяць, якби жила сама. Та навіть більше б відкладала.
30000-3500 комуналка - 5000 їжа = 21500. Ну мінус ліки, мінус одна-дві шмотки. 17-18 тис
Иринашка• 04 октября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
На сз йдіть. Пробуйте там.
отож))
Одні думки• 04 октября 2025
Я в 24 года сто долларов получала, потому что пошла работать туда, куда взяли без опыта после университета

А потом зарплата, доход только росли. Сейчас правда я почти на дне, но то такое - временное

Так что все у вас ещё впереди - главное - не унывать
Одні думки• 04 октября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Нормальные это деньги на одного человека
Безпорадна Кроко• 04 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Ну так, коли 10, коли 15 можна. На квартиру не назбирає. Але як по розуму, якусь копійку можна відкласти, щоб не геть з голою жопою бути.
Безпорадна Кроко• 04 октября 2025
Автор, ви відкладаєте щось? Чи все тринькаєте?