Ищу-брожу• 05 октября 2025

Не можу звикнути до нового міста

Раніше я жила в Ужгороді. Саме місто мені дуже подобалось, не велике, компактне, у ньому мені відчувалась така своя, особлива атмосфера. Вже два роки як живу в Рівному, переїхала сюди через роботу чоловіка. І ніяк не можу звикнути. Що порадите?
Нога на ногу• 05 октября 2025
Пораджу дати собі час + знайти ваші улюблені місця (парк, кавʼярні… що завгодно). І головне - люди. Знайомитись. Через людей ми любимо місця більше
Нога на ногу• 05 октября 2025
Ви не працюєте?
автор Ищу-брожу • 05 октября 2025
Ответ дляНога на ногу
Ви не працюєте?
Працюю звісно
Нога на ногу• 05 октября 2025
Ответ дляИщу-брожу
Працюю звісно
А люди є з ким потоваришували на роботі?
Жінка з перцем• 05 октября 2025
У Рівному класний зоопарк. Сходіть, якщо не були, розвійтеся.
Шумелка Мышь• 05 октября 2025
На якому районі мешкаєте?
автор Ищу-брожу • 05 октября 2025
Ответ дляНога на ногу
В цілому є.
автор Ищу-брожу • 05 октября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
На якому районі мешкаєте?
Щасливе
автор Ищу-брожу • 05 октября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Дякую) треба сходити
Шумелка Мышь• 05 октября 2025
Ответ дляИщу-брожу
Щасливе
Вам подобається?
Говорю відверто• 05 октября 2025
нда, співчуваю автор, Рівне ще та ж….
Нога на ногу• 05 октября 2025
Ответ дляИщу-брожу
В цілому є.
Ну то можна з ними певний час вільний проводить. Зазвичай люди місцеві як провідники - показують місто з гарної сторони. Вже не кажучи про те шо звʼязки дружні дуже позитивні для психіки, для здоровʼя
автор Ищу-брожу • 05 октября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Вам подобається?
Ну 50/50. А Ви з Рівного?
Тихомандражная• 05 октября 2025
Час. Тільки час. А що вас чіпляло в Ужгороді. Чого не вистачає?
Жінка з перцем• 05 октября 2025
Ответ дляГоворю відверто
нда, співчуваю автор, Рівне ще та ж….
Що є, то є, але скрізь треба шукати плюси, якщо вже так склалася ситуація. Воно не історичне, але є симпатичні місця.
Говорю відверто• 05 октября 2025
Ответ дляНога на ногу
там і люди такі самі, як і місто
автор Ищу-брожу • 05 октября 2025
Ответ дляНога на ногу
Я вже пробувала. Але мої нові знайомі вони більш такі, депресивні, можна так сказати. Окрім нестачі грошей, проблем зі здоров´ям, проблем в особистому плані то і ні про, що не говорять. Ми зі своїми знайомими, колегами з Ужгорода завжди мотивували один одного, підтримували, говорили про позитив, про те як більше заробити. Мені цього дуже не вистачає
Нога на ногу• 05 октября 2025
Ответ дляГоворю відверто
там і люди такі самі, як і місто
Ну с такими предубеждениями - вам нигде мило не будет.

Куда ни едете - везде себя привозите. База
автор Ищу-брожу • 05 октября 2025
Ответ дляТихомандражная
Саме місто, архітектура, якась особлива атмосфера. Знайомі, колеги, ми завжди мотивували один одного
Нога на ногу• 05 октября 2025
Ответ дляИщу-брожу
Коло своїх людей треба також знайти, створити. Іноді воно складається стихійно . Іноді - треба час і певний настрой
ХвилювАллочка• 05 октября 2025
Ответ дляНога на ногу

Оточення впливає не менше, ніж власні переконання.
Є міста чи райони, які людині не подобаються, і з цим нічого не зробити.
Тихомандражная• 05 октября 2025
Ответ дляИщу-брожу
Ну хз. Мене Ужгород не вразив взагалі. Ви його любите, бо це ВАШЕ місто. І це нормально. Але з часом можете полюбити чи хоча б звикнути і до іншого. Свого часу я мало не плакала, коли бачила сосновий ліс. Бо в моїх місцях ростуть корабельні сосни, а я переїхала в місце з листяними лісами. Але знаєте я вже дні рахую до того моменту, коли це все вбереться в повній силі в осінні барви. Осінь стала мало не улюбленою порою року. Я полюбила ці краї як рідні. Пройшло 14 років…)
Нога на ногу• 05 октября 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Ну то змінити можна і оточення і місце.
Не зараз так з часом.
Які проблеми?
Людина не дерево
ХвилювАллочка• 05 октября 2025
Ответ дляНога на ногу
Ну то змінити можна і оточення і місце.
Не зараз так з часом.
Які проблеми?
Людина не дерево
Багато чого можна, але це завжди питання вибору. Наприклад, вибір змінити місто і чоловіка чи прийняти те, що є.
ПесиКот• 05 октября 2025
Суперове місто і люди.
Понаєхавшим все не те і все не так
Нога на ногу• 05 октября 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Это уже философия у вас пошла

Как хотите так и живите - жизнь-то ваша. Мне близка идея того что я могу изменить что-то в своей жизни - не сразу но со временем так точно.
Звожу з розуму• 05 октября 2025
Пораджу радіти, що через роботу чоловіка ви опинилися в Рівному, а не в Краматорську, наприклад
Нога на ногу• 05 октября 2025
Ответ дляТихомандражная
А де ви зараз якшо не секрет ?
І де був ваш дім спочатку?
Тихомандражная• 05 октября 2025
Сумщина-Вінничина)
ХвилювАллочка• 05 октября 2025
Ответ дляНога на ногу
Это уже философия у вас пошла

Я ответила на вашу философию про везешь себя (или как там).
Что да, везешь себя, но вы полностью проигнорировали окружение. Есть места, где нужного вам окружения нет в принципе, и это не вопрос ваших убеждений.

Я бы хотела автора поддержать, а не написать в духе ’самадуравиновата’ или ’нечего сопли жевать’))