Валерия-6ef9• 07 октября в 09:36

Зимовий комбінезон від сінсей

Привіт всім
Цікаво хто купував зимові комбінезони від сінсей? Як вони Вам? На яку температуру вдягали?
Думаю може взяти на пересмінку до основного від НМ.
Тканина ж в того що від сінсей не водовідштовхувальна, правда ж?
Поділіться, будь ласка, як вам ці комбінезони
KroKro1980• 07 октября в 09:39
Я купувала 4річному синові суцільний комбінезон, у снігу валятися, з гірки спускатися. На розпродажу обійшовся усього 250 грн. Чудовий комбєз, не промокав. Але малий умудрився пропороти дірочку на попі, та й за одну зиму з нього виріс усе одно. За 250 грн однозначно рекомендую))
starcate• 07 октября в 09:41
Я покупала дочке слитный комбинезон, ей было два года. Ткань была водоотталкивающая, очень теплый и полностью на флисе. Только сидел немного странно, попа была большая в нем, смешная такая была малышка в нем 😊
starcate• 07 октября в 09:43
Монашка в миру• 07 октября в 09:54
Ответ дляstarcate
фото
То мабуть для підгузка запас в попі))
автор Валерия-6ef9 • 07 октября в 09:57
Ответ дляstarcate
фото
Вау
Такий гарний 😻
автор Валерия-6ef9 • 07 октября в 09:57
Ответ дляKroKro1980
Дякую за відповідь 🙏
автор Валерия-6ef9 • 07 октября в 09:58
Ответ дляstarcate
Клас) Дякую за відповідь 🙏
starcate• 07 октября в 10:20
Ответ дляМонашка в миру
То мабуть для підгузка запас в попі))
Можливо, дійсно там реально запас був добрячий, моя дитина худенька, попа маленька, але в цілому було зручно і тепло. Зима була сніжна і холодна в 2023/2024, комбез виручив. Рекомендую загалом