Играю_на_кларнете• Изменено 29 сентября в 12:47

Парова швабра- так чи ні? Хтось користується? Керхер

Мені потрібно щоб максимально чиста була підлога
КарамбОлька• 29 сентября в 12:49
В мене пароочисник і до нього швабра. Користуюсь як генеральне прибирання, шваброю плитку і насадками різними зі щілин-швів почистити
Мальовнича даль• 29 сентября в 12:51
Покрытие на полу какое у вас?
Амелі на мілені• 29 сентября в 12:53
Користувалась паровою шіаброю, але іншого виробника, класна штука
Майданщица• 29 сентября в 12:56
У мене на кухні фактурна плитка. Звичайною шваброю її добре не вимити. Навіть вручну. Хіба що з щіткою чистити до посиніння. А парова швабра миє ідеально без додаткових зусиль.
автор Играю_на_кларнете • 29 сентября в 12:58
Ответ дляМальовнича даль
Покрытие на полу какое у вас?
Керамограніт
Ishoy• 29 сентября в 13:06
У меня паровая швабра от Veleda уже года 3. Отличная вещь. Не представляю таскать за собой по дому тяжелое ведро с грязной водой. А так 2-3 тряпочки хватает что бы вымыть 200 м2 дом.
Мальовнича даль• 29 сентября в 13:11
Ответ дляИграю_на_кларнете
Керамограніт
Тоді знадобриться, беріть
автор Играю_на_кларнете • 29 сентября в 13:26
Ответ дляМальовнича даль
Тоді знадобриться, беріть
Дякую❤️
Шкварочка• 29 сентября в 14:16
у меня керхер именно швабра. это одно их лучших моих приобретений для дома
Планшетница• 29 сентября в 14:59
Можна спробувати не керхер, а щось дешевше. Якщо зайде, то потім керхер купите
Голубая фишка• 29 сентября в 15:51
Дівчата, підкажіть будь ласка, ну ось пароочисник з насадкою як швабра, а куди дівається та вода з нього, то треба потім ще витирати її з підлоги? Чи її небагато і достатньо тієї ганчірочки на насадці? Винаймаємо будинок з білою під мармур плиткою на підлозі, і собака швендяє з садочку в будинок увесь час, я вже змучилася мити ту підлогу.
Оле Лукойе• 29 сентября в 19:11
Ответ дляГолубая фишка
Голубая фишка, Нікуди не дівається, просто подається; Я ламінат зрідка мию, то Ок. Не подобається, що часто потрібно ганчірку знімати і мити. Подивіться такий девайс, завдяки Порадниці купила собі, потім купила ще й мамі, - дійсно полегшує прибирання і руки чисті та сухі. Не знаю чи так можна, але сайт, де знайшла, не даю скопіювати назву, тому даю посилання https://hozdom.com/nabor_dlya_mytya_polov_leifheit...
Голубая фишка• 29 сентября в 20:00
Ответ дляОле Лукойе
Я уже дивлюсь вбік отаких девайсів, бо та брудна підлога мене вже дістала зовсім