Чудовий каламбур• 08 октября 2025
Хто пересувався по трасі під час масованого ракетного обстрілу?
Треба їхати з Черкас в Київ рано вночі в суботу. В Києві треба бути в 7.30-8.00. Останні обстріли зазвичай відбуваються саме в ці дні. Я не знаю, що робити. Їхати треба з дитиною. Одні кажуть, шо траса безпечніше, ніж місто, але ж робота ППО буде скрізь і куди шо впаде одному Богу відомо.
Самоучка• 08 октября 2025
Ми в неділю зранку їхали в Карпати зі Львова. Якраз всі феєрверки в небі
После 18• 08 октября 2025
Обов´язково все буде, як ви намалювали собі в уяві. Це так саме і працює.
Чудовий каламбур
• 08 октября 2025
Ответ дляСамоучка
ваш ’ржущій’ смайлик якось дивує
Самоучка• 08 октября 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
ваш ’ржущій’ смайлик якось дивує
Життя таке, що єдине що залишається сміятися
Чудовий каламбур
• 08 октября 2025
Ответ дляСамоучка
та да, вибачте....
Даха-сваха• 08 октября 2025
Ответ дляСамоучка
я вас где то понимаю
особенно если все хорошо в итоге
Чудовий каламбур
• 08 октября 2025
Дякую, тим, хто відповів по суті заданого питання, а не пукнув в воздух. Дай Боже, щоб все було гаразд. Тихого дня.
Дай подивлюся• 08 октября 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
чого це я не знаю? я кожні вихідні ночую з дитиною в укритті через ракетний обстріл. останні 4 обстріли були саме у вихідні. шо тут знати? літаки вже споряджаються ракетами.
В Черкасах ????
Самоучка• 08 октября 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
та да, вибачте....
Та нічого. Я якось легко до цього ставлюсь живучи в Україні
Чудовий каламбур
• 08 октября 2025
Ответ дляДай подивлюся
В Черкасах ????
а шо вас дивує? мені все одно, в якому я місті. якщо масований обстріл, ми з донькою йдем в укриття. вас це дивує? дивуйтеся раді бога. можете ще посміятися. не збираюсь виправдовуватися. і читайте уважно. обстріл не в Черкасах, а по всій Україні. і одному богу відомо , куди вони полетять. Чи може не летіли калібри, кінжали і Х-101?
Дай подивлюся• 08 октября 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
В Черкасах живем , 4 год , вы первый человек за это время , кто таким занимается .
Остальные , свидьнуть с офиса пораньше
Все ясно с вами , живете по сигналу
Остальные , свидьнуть с офиса пораньше
Все ясно с вами , живете по сигналу
Чудовий каламбур
• 08 октября 2025
Ответ дляДай подивлюся
Остальные , свидьнуть с офиса пораньше
Все ясно с вами , живете по сигналу
Остальные , свидьнуть с офиса пораньше
Все ясно с вами , живете по сигналу
чудово. кожен сам вирішує як йому робить. а ми ходим в укриття і там люди теж приходять звечора під час масованого і сплять. я нікого не агітую і не засуджую. кожен сам за себе. чоловік мій теж спить в ліжку. я з дитиною - ходим. і я наголошую - мова йде про масований нічний обстріл стратегічною авіацією. який офіс, не зрозуміло.
Я таке знаю• 08 октября 2025
ехали пару лет назад под новый год, когда херачили кинжалами по Хмельницкой области и мы там как раз и ехали. ну я понервничала, потом как вьезжали в другую область - видели группу пво. но кроме как понервничать вариантов не было.
Чудовий каламбур
• 08 октября 2025
Ответ дляЯ таке знаю
дякую за вашу відповідь по темі
Кривая спроса• 08 октября 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Це при кожному масовому обстрілі ви ніч в укритті проводите? як?
Тут просто вдома не висипаєшся і на ранок ніякий. Навіть якщо в ванну просто бігати. А якщо обстріл навіть не по вашому місту, то як у вас вистачає сили всі 4 роки справно ходити в укриття раз практично постійно
Кривая спроса• 08 октября 2025
Я не часто їзжу по трасам в маршрутках чи на машині. Але якщо вже зібралась - то їду без сумнівів. Прилетіти може де завгодно. тривожно, але.
Чудовий каламбур
• 08 октября 2025
Ответ дляКривая спроса
ну не всю ніч. ми йдемо, коли вже відбуваються пуски. тобто це приблизно в 5 годин ранку. влітку пуски раніше були - то ходили в 4 ранку. ну і там години дві знаходимося. донька там лягає спати. я беру їй ковдру і подушечку невеличку. в принципі їй норм. а я звичайно не саплю. так і йду потім на роботу. ну а шо робить. в мене дитина дуже боїться. коли в липні прилетіло 3 ракети в ПЗР, то ми з нею були в підїзді, бо не встигли в укриття, і вилетіли вікна і вирвало двері . вона отримала нереальний переляк.
Чудовий каламбур
• 08 октября 2025
дівчата, до чого тут взагалі це? да, ми ходим в укриття. не бачу тут нічого НЕнормального.
Кривая спроса• 08 октября 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Питання і здивування тому, що люди не справляються ходити в укриття. Занадто часто обстріли. Занадто швидко все як з балістикою. Не вистачає сили. А ви ходите, навіть коли не по вашому місті обстріли.
Ждун с Нибиру• 08 октября 2025
Я б зказала їзжайте мовчки, але це не моє життя. Завжди є якась ймовірність.
Чудовий каламбур
• 08 октября 2025
Ответ дляКривая спроса
я хожу, коли масований обстріл зі стратегічної авіації. зараз це стабільно раз в тиждень. коли вилітає 9 бомбардувальників, вони що повідомляють, яке місто вони будуть обстрілювать чи що? звідки я знаю, яке це місто буде? ви не хочете, то не ходіть. не розумію, для чого мені це писати
Блондинка в Шоколаде• 08 октября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Серьезно?
Где-то кроме Киева выносит целый подъезд в доме?
Днепр, Кривой Рог, Харьков и другие города .
ЧорноброваЯ• 08 октября 2025
Автор, ездим постоянно Киев-Ровно, Киев - Винница, Днепр -Киев. Я бы больше беспокоиться о дураках на дороге чем об обстреле. 2- 3 аварии стабильно.
Чудовий каламбур
• 08 октября 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
дякую за вашу відповідь
Не цілуюсь з бодуна• 08 октября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Серьезно?
У вас кругозор на Києві починається та закінчується?
Асталависта бэйби• 08 октября 2025
Не їхала б в тривогу і під час обстрілів. Може є можливість приїхати заздалегідь?
Your Sweetheart• 08 октября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
О каком ППО на трассе вы говорите???
Все блядь сбивается в городе
Ракеты сбивают НАД целью. Не даром же вы читаете куда они летят.
Все блядь сбивается в городе
+, все летить в будинки
Горлаю зрання• 08 октября 2025
Я выезжаю на трассу под Киевом, знаю место куда не летит. И стою там возле этого села. Пока в Киеве обстрел. Метро не могу выдержать, да и не глубокое оно у нас. Нормально на трассе.