Пописанная парта• 09 октября 2025
Гуртки та дитяче "не хочу"
Дитині 6 років, другий рік ходить на спорт, і ось я почула я не хочу більше. Не знаю як себе поводити, чи кидати ,чи це навантаження першочка, бо школа почалась чи це він перевіряє межі дозволеного..
Короче як ви переживали такі періоди, що казати і як себе поводити
Дякую всім за відповіді
Спорт без уточнення, дитини це подобається
Дякую всім за відповіді
Голубка миру• 09 октября 2025
Ну пусть не ходит. Захочет снова, в любой момент можно записаться. Зачем силовать
Всміхайлик• 09 октября 2025
Сменить на тот спорт который нравится, 6 лет это еще не тот возраст где нужно ходить через не хочу
Голубка миру• 09 октября 2025
Я брынькала на пианино до 9 лет, моя мама так хотела, потом попросту сбежала оттуда
Пописанная парта
• 09 октября 2025
Ответ дляВсміхайлик
Так можна безкінечно кидати та братись за нове, наче цей подобався до сьогодні)
Україна наше все• 09 октября 2025
Ответ дляПописанная парта
Точно танці
Запароленое одеяло• 09 октября 2025
Не заставляти дитину. Це не знання і не ті навики, які треба опанувати і мати.
Фокус-Покус• 09 октября 2025
Якщо подобалося б, то було хочу.
У мене була інша проблема: хочу все й одразу. Тих гуртків було по 3-4 одночасно, правда, після року-двох багато які мінялися. Потім деякі пішли по 2му колу :) Зате вижили найулюбленіші, один з них переріс в майбутню професію.
Україна наше все• 09 октября 2025
Мої діти все покидали до 10 років. Лиш басейн лишився. Вони б і його кинули, але я не дозволяю
Фокус-Покус• 09 октября 2025
Ответ дляПописанная парта
Я вам більше скажу, так і ТРЕБА робити, щоб знайти щось своє до душі.
Всміхайлик• 09 октября 2025
Ответ дляПописанная парта
Я вам больше скажу у меня и 9 бросал и начинал новый в итоге в новом виде спорта сейчас чемпион Украины .Нужно выбирать то что подходит ребенку , может стоит другого тренера сменить с младшим тоже меняли , детям должно быть комфортно . Но 6 лет это еще не о чем поэтому можно менять еще и не раз
Оле Лукойе• 09 октября 2025
Ответ дляПописанная парта
Так и надо делать)
Ні за холодну воду• 09 октября 2025
Ответ дляФокус-Покус
+
А когда ещё бросать, как не в детстве?
Оле Лукойе• 09 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Бассейн тема
Оле Лукойе• 09 октября 2025
Ответ дляГарнюнька
Може щось не так там пішло, якісь проблеми?
У нас так и было, хотя и проблема была ерундовая
Дверной_Проем• 09 октября 2025
Я разрешаю, но с условием, что сначала найдет замену этому виду спорта. В нашей семье спорт обязательно.
Но у ребенка нет особого таланта к спорту, я не вижу в нем будущего великого спортсмена, а денег в это все уходит много, потому и разрешаю скакать с одного вида на другой. А так, не разрешала бы, потому что в спорте воспитывается дисциплина и характер
Пишу з калідору• 09 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Як і у нас було.Тільки дочка в 12- ть кинула баскетбол, бо стали в класі дражнитися що плечі виросли як у чоловіка і шпала.Тренер з ДЮСША дзвонив нам , увовляв, що дитина перспективна, поговоріть з нею.
Пописанная парта
• 09 октября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Ох зараз дітям більше всього телефон до вподоби))
Фокус-Покус• 09 октября 2025
Ответ дляПописанная парта
Ну так задача батьків і власним прикладом показувати, що є цікавіше життя, і якісь цінності виховувати. А ви на танці ходите? :)))
Кіна не буде• 09 октября 2025
Якщо дивитись по тому виду спорту, яким займались мої доньки (а зараз займається лише старша), картина така:
щороку приходить ’товпа’ маленьких дівчаток. За перший рік відсіюється десь половина, а до віку КМС добре якщо залишиться 1-2 дівчинки певного року народження. Багато хто не витримує розтяжки, підкачки, дехто не бажає жертвувати школою чи іншими заняттями, декому важко дається предмет. Залишаються лише ті, хто фанатично любить цей спорт і готовий працювати. І це цілком нормальний процес.
Оле Лукойе• 09 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Мой сейчас ходит на моделирование и радиокружок, на спорт бассейн, нотсвободное плаванье
Пописанная парта
• 09 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Дякую, гарна порада про спочатку найти заміну🌷
ПушАпница• 09 октября 2025
Щось у Вас не збігається - дитині це подобається і дитина каже я не хочу більше
Оле Лукойе• 09 октября 2025
Ответ дляПописанная парта
А вы,предлагайте разное, мой с баскетбола ушел
Україна наше все• 09 октября 2025
Ответ дляОле Лукойе
Бассейн тема
Вважаю це найкращим спортом для загального розвитку
Пописанная парта
• 09 октября 2025
Ответ дляПушАпница
Ну мабуть у вас немає дітей
Оле Лукойе• 09 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Сын туда попал практически случайно. Отстаивая свои желания на другой секции)
Да будет так• 09 октября 2025
Тренер рассказывал, что у многих детей на каком-то этапе бывает вот это не хочу, в этот момент нужно с ребенком поговорить, убедить не бросать сразу, это может быть усталость, разочарование от того, что нет желаемых результатов, в общем минута слабости. Нужно дать какое-то время на принятие окончательного решения, если не передумает бросать, тогда уже пусть бросает, насильно мил не будешь.
ПушАпница• 09 октября 2025
Ответ дляПописанная парта
Ну мабуть у вас немає дітей
До чого тут є діти чи нема. ? Не знаєте, що відповісти, то краще промовчіть