Блакитна устриця• 09 октября 2025

Чешеться голова

Дуже чешеться голова. Мию через день, лупи майже немає, вошей теж. Почалося після моря. Може в поїзді щось підхопила від подушки. У дочки така ж проблема. Ходимо чешемося. До лікаря ще через тиждень. Може в кого було таке, як лікувались
ЗдохниПуйло• 09 октября 2025
Це воші
Радостина• 09 октября 2025
Йшли до дерматолога, він сказав, що себорея. Хоч лупи й нема
Безсовісна кума• 09 октября 2025
у мужа так было
дерматит что-то такое написали
купили спец лекарство и шампуни
перестал чесать
PORKA• 09 октября 2025
Сейчас дерматологи поголовно себорею ставят , даже если нет шелушений и прочих проявлений
Верочка 100%• 09 октября 2025
Аналогічно після моря. Змінила шампунь на нейтральний з айхербу.