ФФФФристайла• Изменено 10 октября в 12:46

Горло і болить голова

В школі повно хворих дітей. Ну сезон такий. Дзвонить донька ( 14 років) бо болить горло і голова. Вранці все було ок.
Відправила в медпункт за ібупрофеном.
Що дати дома щоб не розхворітись ? Вітамін С, багато пити? Каже почувається ок, але трохи голова чумна. В малого екскурсія з ночівлею за тиждень, переживаю би ще він не захворів
Кусюче сонечко• 10 октября в 13:03
Расскажите, пожалуйста, чем вы лечили дочку предыдущие 14 лет? А малого? У него бывала «чумная голова»?
пу_пугренчик• 10 октября в 13:04
Тест на ковід+грип 250 грн. А далі дивіться. ОРВІ скоріше пройде і без ускладнень. Якщо серйозне шось, то краще дома потримати з каструлькою компоту для гідратації, та інтоксикації.
автор ФФФФристайла • 10 октября в 13:10
Ответ дляпу_пугренчик
А що дасть тести? Лікування ж наче одне, якщо нема ускладнень
Мамин тріль• 10 октября в 14:35
Ответ дляФФФФристайла
Ну наприклад грип має специфічне ліки, ковід також, але вони дорогі