Замріяна• 30 сентября в 08:28
В доньки 3 тижні болить голова, що обстежити?
Перший тиждень думала вірус, не ходила в школу. Була нежить також. Зараз третій тиждень болить голова, верх і задня частина, інколи очі. Температура 36.6, аналіз крові базові показники, ттг, цукор, показник запалень -. Коли лежить голова не болить, інколи щелепа болить трохи, але не факт що пов´язано. 13 років.
Душка-свекрушка)))• 30 сентября в 08:40
автор, извините не по вашей теме
у меня тоже самое. Насморк схватила, но не считаю это за болезнь и с ним голова так болит, как топоры вставили, затылок, лоб, весь череп. Обезбоол не помогает, не понимаю что это, давление норм
Идите к доктору конечно
Петриківна• 30 сентября в 08:40
Я б ще до окуліста завела, проблеми з зором також можуть давати болі голови
Замріяна
• 30 сентября в 08:43
Ответ дляТуся муся
А терапевт що каже?
Треба шукати далі причину , сьогодні з аналізом піду до нього.
Замріяна
• 30 сентября в 08:43
Ответ дляПетриківна
Дякую, теж думаю.
Замріяна
• 30 сентября в 08:45
Ответ дляНачальник Анонимов
Шею проверьте,нет ли защемления
Дякую, не знаю як перевірити, ми не в Україні, тут мрт пів року чекати . Треба їхати а Україну хіба що.
Роза в вазі• 30 сентября в 08:45
У моєї був низький феритин через що боліла голова, як одна з можливих причин
Прокачую сідниці• 30 сентября в 08:46
У меня с такими симптомами был сфеноидит.
К семейному, лору, кт чтоб проверить пазухи ( если назначит)
Начальник Анонимов• 30 сентября в 08:48
Ответ дляЗамріяна
Попробуйте массажиста найти,а ещё лучше остеопата.Они руками чувствуют есть ли подвывих позвонков. Может быть просто сидела долго в одном положении,мышцы с одной стороны перенапряглись и потянулись позвонки.Если сосуды в шее s образные,то начинается нехваткой кислорода в мозге и головная боль.
Ещё головную болт даёт застой желчного.
Сіґеле-міґеле• 30 сентября в 08:49
Ответ дляЗамріяна
Да, автор.
Як би не логічно це не звучало, але в Україні вас швидше обстежать.
Можна на онлайн консультацію записатись до якогось класного педіатра, щоб скерував в якій послідовності обстежуваться. Невролог, окуліст
Знаю бакси• 30 сентября в 08:50
Ответ дляРоза в вазі
Автор
Діти в дефіцитах, який гемоглобін? І еритроцити? В гемоглобіні. Показники ОАК
Показники повинні бути всередині
Також біль напруження є
Показники повинні бути всередині
Також біль напруження є
Гербарія сушу• 30 сентября в 08:51
Ответ дляДушка-свекрушка)))
автор, извините не по вашей теме
Идите к доктору конечно
Может быть фронтит, вам бы к лору и сделать снимок.
Слухи-руки не распускаю• 30 сентября в 08:54
16 лет, тоже самое , третью неделю вирус такой. Тянет шею, сопли , горло болело
Роза в вазі• 30 сентября в 09:03
Ответ дляЗнаю бакси
Автор
Показники повинні бути всередині
Також біль напруження є
Показники повинні бути всередині
Також біль напруження є
Ось знайшла аналіз , це було більше року тому, пропили залізо біль пройшла
Показушница• 30 сентября в 09:04
Первое предположение - синусит, воспаление одной из пары пазух, возможно, даже клиновидной, которую на обычном рентгене не видно.
Начала бы с КТ
Роза в вазі• 30 сентября в 09:07
Автор, почніть з показників крові, це я вам говорю як людина яка це пройшла . Я з дочкою була у ЛОРа( рентген пазух носа), кардіолог ( УЗД + кардіограма), стоматолог ( 3д знімок), УЗД судин шиї , а виявилось, що феритин. Не треба, думаю, казати скільки це все мені по грошам вийшло і по часу.
Бурундучиха• 30 сентября в 09:08
Ответ дляЗамріяна
Поміряйте тиск пару днів. В такому віці часто причина в низькому тиску
Брюльтик• 30 сентября в 09:08
Ответ дляДушка-свекрушка)))
автор, извините не по вашей теме
Идите к доктору конечно
Может это фарингит или типа гайморита, в общем, воспаление. Уже давно надо было начать пить антибиотик
Роза в вазі• 30 сентября в 09:16
А ще згадала був невролог . Також перевіряйте тиск декілька днів 3 рази на день в спокійному стані. Буває підвищений, у моєї був пару раз високий
Ума Палата• 30 сентября в 09:50
вспомнила себя - часто говорила что голова болит, не хотела в школу - меня таскали по обследованиям а там все идеально.... НО голова же болит.... бедная мама, она же переживала
Знаю бакси• 30 сентября в 09:54
Ответ дляРоза в вазі
Бачите
Був дефіцит заліза і групи В
Спочатку аналізи - ОАк, феритин
Групу В з айхерб модна вже пити
Потім якщо буде можливість узі голови і сосудів шиї і обстеження лора
Був дефіцит заліза і групи В
Спочатку аналізи - ОАк, феритин
Групу В з айхерб модна вже пити
Помеха справа• 30 сентября в 10:11
Ответ дляЗамріяна
Есть невролог детский суперский в Инто Сане, принимает онлайн в том числе. Моря Алена Николаевна. Рекомендую, запишитесь через колцентр.
Роза в вазі• 30 сентября в 11:50
Ответ дляЗнаю бакси
Бачите
Був дефіцит заліза і групи В
Спочатку аналізи - ОАк, феритин
Групу В з айхерб модна вже пити
Був дефіцит заліза і групи В
Спочатку аналізи - ОАк, феритин
Групу В з айхерб модна вже пити
Дякую. Тоді всюди були, вище писала, і Лор, кардіолог, стоматолог, невропатолог , УЗД судин шиї, всюди було ок. Це рік тому було, зараз більщ-меньш , періодично промиваємо мальтофер
Чаклунка-ведунка• 30 сентября в 21:50
Ответ дляРоза в вазі
І у нас теж таке було доки не знайшла що це феритин. Пораду його перевірити теж вичитала на порадниці