Виннипуховна• 11 октября в 16:43

Вопрос задал ребенок

Что за такое Евросоюз??? В мультиках услышала🤯😳 а я сама не знаю.
А_мій_самий_самий• 11 октября в 16:43
Ничего
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 октября в 16:44
нам туда вступать в 30-м году.
Ля-ля-ля• 11 октября в 16:44
ну гугл спитайте або ШІ
Редисочка• 11 октября в 16:45
Це міждержавне об´єднання. Вам би добре і самим десь у вікіпедії почитати. Є відмінність між єс і єврозоною.
Коли мовчу- приємна жінка• 11 октября в 16:46
объединение европейских стран. как бы из названия понятно
Наверняка• 11 октября в 16:47
страны-импотенты
автор Виннипуховна • 11 октября в 16:48
Ответ дляРедисочка
Я прочитала что там все члены объединяются и становится союз
РокерША• 11 октября в 16:48
сладкий_ноябрь• 11 октября в 16:51
Приклад того, що батьки можуть з дітьми порозмовляти людині про секс.
Катря Харківська• 11 октября в 16:58
Це приклад того, коли батьки кажуть ’ та навіщо ті синуси в житті знадобляться’. Освічена людина- людина з освітою. Є певний обсяг інформації шкільного рівня в голові, завдяки якому людина аналізує ситуації навколо себе ( акцент на слово ’ аналізує’) і може поянити своїй дитині чому краплі води на чайнику, чому світить лампочка, що таке Євросоюз і чому протистояння Європи-України- росії.
Автор, вибачте, моє біле пальто про необхідність освіти. Дуже раджу дослідити це питання і розказати дитині, а не запитувати тут.
ПультОт_БМВ• 11 октября в 17:32
Ответ дляКатря Харківська
Як же приємно було прочитати цей текст 😍