Гжегож Бженчишчикевич• 11 октября 2025
педагоги, чи чекаєте на збільшення зарплати з січня?
Питання до вчителів, чекаєте на збільшення зарплати, як прогнозують? Чи знову дурять?
Карамелька• 11 октября 2025
Конечно, все хотят чтобы им платили больше, или есть такие что настаивают на обратном и просят понизить?)
Гжегож Бженчишчикевич
• 11 октября 2025
Ответ дляКредитная
Они не ответят, пересчитывают премию ко Дню учителя
Вчителька моєї дитини отримала 2300 премії. Тут не довго рахувати
Напланетянка• 11 октября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ми не отримали премії
Кредитная• 11 октября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Премия зависит от отношений с непосредственным руководителем
палка-копалка• 11 октября 2025
Ответ дляКредитная
Я работаю в двух школах премию ни одна не дала школа, Одесса
палка-копалка• 11 октября 2025
Ответ дляКредитная
Это точно
Точная копия плова• 11 октября 2025
А ми чекаємо що вони таки почнуть працювати, чи знову мало? А то якось обідненько, що за мою працю зарплатню підвищують іншим
Кредитная• 11 октября 2025
Ответ дляпалка-копалка
Но ведь дают же, просто некоторых обделяют руководители
палка-копалка• 11 октября 2025
Ответ дляКредитная
У руководителей крыши поэтому и не пожалуешься , но это не только в школах в Украине это такая схема
Кондуктор троллейбуса• 11 октября 2025
Ответ дляКопирайторша
Батьки занесуть.
Я нічого не ношу. І у нас навіть поняття нема у школі вітати на свята, любі свята. Не знаю коли десь.н. у класухи, середня школа. Замість букетів донатимо, сама класуха просить перед святами.