Ms. Похвала• 12 октября в 22:10

Чи є така духовка, яка швидко може розігріти їжу, але без мікрохвильових хвиль?

Можливо, хтось вивчав це питання? Мікрохвильовкою не користуємось багато років.
Зараз хочу придбати нову духовку і от задумалась чи існують такі духовки, щоб швидко розігрівали їжу по типу мікрохвильовок, але іншим принципом?
Чу Ча• 12 октября в 22:11
Швидко, як в мікрушці, неможливо .

Є духовки, але поки тен нагріється, потім повітря, а потім від повітря ваша їжа...а теплопровідність повітря дуже низька.
автор Ms. Похвала • 12 октября в 22:13
Ответ дляЧу Ча
Швидко, як в мікрушці, неможливо .

Дякую. Я розігріваю все на плиті, коли багато страв і на всіх членів родини по декілька разів за день, то буває набридає)
Тому хотілось би пошукати альтернативу)
наКоблучках• 12 октября в 22:14
Ответ дляMs. Похвала
Тому хотілось би пошукати альтернативу)
А чим мікрохвильова Вам не вгодила?
Чу Ча• 12 октября в 22:14
Ответ дляMs. Похвала
Тому хотілось би пошукати альтернативу)
Грійте мікрохвильовкою і не вірте плоскоземельникам.
Черный Ловелас• 12 октября в 22:17
Тоже интересно послушать почему не хотите микроволновку?
автор Ms. Похвала • 12 октября в 22:23
Ответ дляЧу Ча
Швидко, як в мікрушці, неможливо .

А ви не підкажете модель?
Бо я бачила в Miele така є, але думала, що є аналоги, можливо)
Пусин Кукин• 12 октября в 22:45
У меня недавно ломалась микроволновка и пока не купили новую, я всё грела в газовой духовке. Просто брала накладывала кашу в полулитровую банку, ставила в холодную духовку, огонь на максимум. Разогревалось довольно быстро. Просто неудобно что надо следить потому что нет таймера как в микроволновке.
автор Ms. Похвала • 12 октября в 22:46
Ответ дляПусин Кукин
Дякую, що поділитись)
Мій не такий• 12 октября в 22:47
Ше можна в мультипечі, але там підсихає їжа. Все ж таки призначення інше.

В щодо мікрохвильовки - ви ж телефоном користуєтесь, чому тоді мікрохвильовки боїтесь?
Якщо мікрохвиль, або випромінення - то випромінення є в роутері, телефоні. І це випромінення не іонізуюче, якого ви боїтесь, навіть не розбираючись в різниці
Чу Ча• 12 октября в 22:47
Ответ дляMs. Похвала
А ви не підкажете модель?
Та будь-яка, навіть сатурн.
автор Ms. Похвала • 12 октября в 22:48
Ответ дляПусин Кукин
У мене, до речі, посуд для духовки скляний - типу як каструлі, але скляні із кришками скляними, то я в них все готую в духовці. Може і вам пригодиться ідея, щоб не в банці)
автор Ms. Похвала • 12 октября в 22:49
Ответ дляЧу Ча
Та будь-яка, навіть сатурн.
Серйозно? Значить я погано шукала. Дякую
КокошинЭль• 12 октября в 23:07
Ответ дляЧерный Ловелас
Та ви то точно в курсі.
Де ваша шапочка з фольги???
Черный Ловелас• 12 октября в 23:13
Ответ дляКокошинЭль
Та ви то точно в курсі.
Де ваша шапочка з фольги???
дал коту поносить
Белая котичка• 12 октября в 23:41
якщо не носите костюм з фольги і не живете в лісі, то можна брати СВЧ:))
все ваше житло пронизане хвилями від ві-фі.
Черный Ловелас• 12 октября в 23:45
Ответ дляБелая котичка
+ еще у соседей сверху и снизу и сбоку микроволновки тоже облучают
Elena-eedc• 12 октября в 23:47
Аэрогриль же - лучший выход. У нас духовки нет, аэрогриль просто спасение, единственное - купили с самым небольшим объёмом 4л, нужно литров 7.
КокошинЭль• 13 октября в 07:34
Ответ дляЧерный Ловелас
дал коту поносить
Та й правильно
Треба ж бідній тваринці від вашого згубного впливу захищатися хоч якось.