Добра всем!• сегодня в 15:36
Киевлянки, какой храм/церковь вам вот очень нравится?
Где сразу спокойно и легко становится.. вот бывают такие храмы, каждый по-своему чувствует их...
Крем для арбуза• сегодня в 15:39
Котельная, парафия св. Александра. В будний день никого, покой и умиротворение
мимАпроходила• сегодня в 15:40
У меня нет такого. Но думала про венчание на Левом берегу. Может, у кого-то был опыт, посоветуете?
Ширли-Мырли• сегодня в 15:43
Ответ длямимАпроходила
Правда думаєте вінчання залежить від конкретного храму?
Добра всем!
• сегодня в 15:44
Ответ дляКрем для арбуза
Я даже не знала о таком.. Посмотрела - очень красивый. Вы католичка? или православным тоже можно приходить молиться в римо-катол.храмы?
Вельми шановна• сегодня в 15:47
В православних приблизно така обстановка
’Тиждень тому ходив до сповіді.
Не встиг зайти до церкви, як одразу отримав від доброї парафіянки пораду, яку ікону потрібно піти поцілувати. «Тут же!» (с) Лесь П.
Подякував за пораду.
Після сповіді, став в чергу до причастя. Попереду мене чоловік 20-ть. Стою, щось своє думаю, хор слухаю. Підходить жінка, років +/- 40: «Складіть руки на грудях»!
Подякував за увагу.
Після причастя вирішив не стояти в гурті людей, які вишикувались за проскурками, а відійти вглиб церкви, щоб там дочекатись, коли треба буде піти «під чашу». Ступив два кроки, якась бабця ловить за руку: «Кууууди?!!! А під чашу?!».
Подякував за турботу.
А потім окинув оком люд в церкві і побачив, що немає жодного парафіянина віком від 15 до 25. Та, коротше, я в свої 35-ть був там наймолодшим. І подумав про те, що саме завдяки ось таким «порадницям» наша молодь йде куди завгодно: в іншу віру, в атеїсти, в секти і т.д., тільки не в церкву. Бо ти йдеш до Бога, а потрапляєш на «кастинг правильності перебування в храмі».
Так нагнівався, що треба знову йти сповідатись. Уфффф…
’Тиждень тому ходив до сповіді.
Подякував за пораду.
Подякував за увагу.
Подякував за турботу.
Блакитне небо• сегодня в 15:48
Люблю Владимирский, Михайловский соборы, Андреевскую церковь, да вообще весь Киев для меня место силы)
Крем для арбуза• сегодня в 15:49
Ответ дляДобра всем!
Я даже не христианка) православным можно приходить и молиться, нельзя принимать причастие
Омлетик• сегодня в 15:51
Ответ дляВельми шановна
’Тиждень тому ходив до сповіді.
Подякував за пораду.
Подякував за увагу.
Подякував за турботу.
’Тиждень тому ходив до сповіді.
Подякував за пораду.
Подякував за увагу.
Подякував за турботу.
Як вірно написано
Ответ дляВельми шановна
’Тиждень тому ходив до сповіді.
Подякував за пораду.
Подякував за увагу.
Подякував за турботу.
’Тиждень тому ходив до сповіді.
Подякував за пораду.
Подякував за увагу.
Подякував за турботу.
Похід до Бога починається не походом до церкви. Церква любої деномінації- це лиш навчальний заклад і в кожній свої правила, і ви або слідкувате ним або шукаєте іншу.
Червона ікорка• сегодня в 16:02
Ответ дляMs. Iphone
Владимирский и в парке Островского на Соломенке
Странное сочетание у вас - старый собор и новодел
Ms. Iphone• сегодня в 16:14
Ответ дляЧервона ікорка
Ну вот так, мне комфортно там и там, просто по ощущениям.
Ужгород• сегодня в 16:43
Ответ дляДобра всем!
пожарка , на Оболони Храмом ікони Пресвятої Богородиці «Неопалима Купина»
мне там хорошо старенькая деревянная
Залетна Я тут• сегодня в 17:53
Я одесситка, но в Киеве посещаю Голосеевский монастырь и Свято Введенский монастырь недалеко от Лавры я пешком шла
Ширли-Мырли• сегодня в 18:35
Ответ дляДобра всем!
ви тролите? Чи реально вірите що буває католицький та православний Ісус?
Ширли-Мырли• сегодня в 18:37
Ответ дляКрем для арбуза
Це не так. Християни можуть приймати причастя за умови дотримання в принципі умов причастя (зокрема сповідь) в будь якій християнській церкві.
Ответ дляШирли-Мырли
Ось ви не праві. В моїй християнській церкві сповідь не є умова причастя. В моїй церкві умова причастя - це прийняти Святе водне хрещення по вірі (а на по традиції), не бути на замітці, бути в мирі з оточуючими.
Ширли-Мырли• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
Якщо людина християнин то вона значить прийняла хрещена. Якщо не хрещена, то не християнин. тоді причастя в принципі немає сенсу.
Решта це як раз те саме зокрема. Називати можуть по різному: бути в мірі, сповідь,’замітка’ і так далі. Суть одна - чистота совісті при прийнятті причастя. А совість всередині себе не обманеш.
Ответ дляШирли-Мырли
Ні. Не значить. Хтось вважає що хрещення - це проведення обряду і на важливо розуміє людина суть чи ні, інші - це увірування в Христа і обіцянка служити в добрій і чистій совісті.
Ширли-Мырли• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
Хрещення вважається дійсним якщо людину хрестив інший християнин. Інше питання що якщо людина не дотримується християнських заповідей та образу життя по християнській вірі, то відповідно спасіння навіть хрещеної людини під великим питанням.
Ответ дляШирли-Мырли
де таке написано в Біблії? Тобто якщо я силою чи в безсвідомому стані похрещу атеїста він стане християнином?
Ширли-Мырли• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
А де написано зворотне? Що не можна?
Тож да стане християнином, але без відповідної поведінки людина не успадкує Царство небесне. А хрестяться для того аби мати шанс на життя вічне. Але для його отримання лише просто хрещення недостатньо.
Ответ дляШирли-Мырли
А де написано зворотне? Що не можна?
Ви смієтесь? Тобто я піду в реанімація - похрещу мусульманина і він стане християнином? Дійсно?