Та прям багіня• 12 октября 2025

Хто їздив автобусними турами подорожувати?

Чи сподобався вам такий формат?
Чи все ж це не зручно із чужими людьми постійно їхати,спати та їсти тощо
Хочеться все ж більше автономності
автор Та прям багіня • 12 октября 2025
Ответ дляБегущаяпо
Один раз ездила - ночь автобус, далее - весь день экскурсии, ночь - отель - опять весь день экскурсии и опять ночь в автобусе - больше в жизни не поеду, хотя ездила увидеть свою мечту - Париж. Очень тяжело ехать и спать в автобусе, весь день на ногах по графику группы - все по таймингу и бегом , очень тяжело это и не насладиться моментом, мы даже кушали на бегу или в автобусе
Жесть (
А Париж як взагалі вам?
Я там ще не була.

Давали час випити кави із круасаном?
Купити сувеніри тощо?
Платье Длинное бальное• 12 октября 2025
Я бы поехала
Чудо Ф_ф КеДаХ• 12 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
А як ви користувалися ванною?
По черзі?
Якщо наприклад хтось захотів вночі вийти на вулицю по якимсь справам ,а потім повернутися ніхто не скаржився,що заважають спати?
Ну ми йшли по черзі, проблем не було) гуляти ніхто не ходив, були такі замучені що засипали миттю))
автор Та прям багіня • 12 октября 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Ну це вам важко. Мені доба в автобусі льогко - їздила на море у серпні, якщо довше, то вже напряг. Якщо нема нічних переїздів, то запросто норм формат подорожей.
Куди їздили?
барабанщица• 12 октября 2025
Єдино що врахуйте, бо завжди зустрічалися розчаровані. Екскурсія відбувається, якщо набирається група. Частіше одна з декількох запропонованих куди збирається більшість. Тобто ви можете не потрапити на «омріяну». Це просто щоб ви розуміли.
автор Та прям багіня • 12 октября 2025
Ответ дляСкорая помощь
Да, была подруга с 12 летним сыном даже. Нам везде бронировали номер на троих.

Мне очень понравилось. Утром позавтракали в отеле и нас централизовано везли по экскурсиям, замкам, костелам, купальням, винодельням и т.д
Было и свободное время на шоппинг, зоопарк и кто куда ещё хотел.
Поеду ещё в другие страны.
Сама я ничего не умею организовывать и не хочу.
А в які країни вас везли?
автор Та прям багіня • 12 октября 2025
Ответ дляТишком нишком
В автобусні їздила в 2007-2009 роках і більше не хочу
Їздила в авторські тури, то сподобалося
А куди були авторські тури?
автор Та прям багіня • 12 октября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Нужно ехать в тур, где нет ночных переездов
Ездила так, понравилось
Планирую еще
А куди їздили?
Холодная каша• 12 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
А як ви користувалися ванною?
По черзі?
Вы так устаете что вам пофиг , и часто никто ночью не ходит , тоже все уставшие спят
автор Та прям багіня • 12 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ну я наприклад курю ,не думаю ,що сусіди були в захваті від цього ,тому потрібно виходити із номера
автор Та прям багіня • 12 октября 2025
Ответ длябарабанщица
Так, дякую)
Холодная каша• 12 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
Часто курите ?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 12 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
З автобуса теж будете виходити курити ?)) на ходу?))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 12 октября 2025
Ответ дляБегущаяпо
100% і я точно теж саме. А по Парижу бігали як вівці галопом по Лувру, спішили
Жах.
Холодная каша• 12 октября 2025
К слову мы в таком формате ездим часто , потому что на другое пока что не хватает . Но сейчас смотрю уже туры где больше свободного времени и отдыха в отеле . Особенно после дороги .
Скорая помощь• 12 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
А в які країни вас везли?
Только Венгрия. В первый вечер винодельня и ночёвка в каком- то городке, с утра уже переехали в Будапешт и там жили в гостинице остальные дни.
ВЫВсеВрете• 12 октября 2025
Їздила давно таким туром Львів - Краків - Прага. Більше ніколи не поїду, та вже і не їжджу. Це жах, а не відпочинок. Ноги наливаються, ходити потім важко, постійно втомлений. За екскурсоводом не встигаєш, інформацію не сприймаєш, постійний страх відірватися від групи. Краще доїхати автобусом чи поїздом до якогось міста, провести там час, і потім поїхати у інше місто.
Бегущаяпо• 12 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
Жесть (
А Париж як взагалі вам?
Я там ще не була.

Давали час випити кави із круасаном?
Купити сувеніри тощо?
Не было времени особо, только в первый день вечером с 19:00- в отель привезли, фиг знает где от центра, но после ночи в автобусе и дня экскурсий - сил двигаться не было. Все было ОЧЕНЬ бегом
ВЫВсеВрете• 12 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
Жесть (
А Париж як взагалі вам?
Я там ще не була.

Давали час випити кави із круасаном?
Купити сувеніри тощо?
Якщо ви плануєте їхати у Париж, щиро раджу вам робити це самостійно, а не туром.
Щас ухожу• 12 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
Значить одразу шукаєте спутницю, яка теж палить, якщо це електронки і без запаху, то мені було б без різниці аби тільки тихенько людина ходила. А взагалі спробуйте знайти коліжанку серед знайомих. Я так вже два роки зі знайомою збираюсь і щось ми ніяк не підлаштуємо плани, то час комусь нерзучний, то переваги щодо країн не сходяться.
Тишком нишком• 12 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
А куди були авторські тури?
Останній на Мадейру
Відморожена• 12 октября 2025
Присутствие людей в автобусе меня не смущает вовсе.
Такие туры дают представление о стране, где понравилось, с где нет.
Поездив в несколько туров, начинаешь смелее ездить сама, задерживаясь в понравившихся городах на несколько дней.
автор Та прям багіня • 13 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
Часто курите ?
Ні
автор Та прям багіня • 13 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
А як ви це визначаєте?
автор Та прям багіня • 13 октября 2025
Ответ дляТишком нишком
Останній на Мадейру
А в Японії були?
автор Та прям багіня • 13 октября 2025
Ответ дляЩас ухожу
В мене немає подруг,а чоловік із дитиною не хоче їхати
автор Та прям багіня • 13 октября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Типу там все просто?
автор Та прям багіня • 13 октября 2025
Ответ дляБегущаяпо
Треш(
Мабуть якийсь зовсім невдалий тур був
Тишком нишком• 13 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
А в Японії були?
Думаю про неї
Щас ухожу• 13 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
Тоді ви правильно робите, ! Нещодавно я всіх просила скласти мені компанію на ’Антарктиду’, хотіла саме на великому екрані переглянути, донька сказала ок, але колись-то там, знайома не захотіла, бо нудно, в результаті я вперше в житті пішла сама. Думала буду одна в залі, але була ще плюс пара. Я отримала масу задовлення від перегляду, цікаво і пізнавально, вийшла з гарними емоціями і ні краплі не пошкодувала, що пішла. Тому дійсно іноді варто не чекати, а їхати/йти самому, а потім оцінювати той досвід. Вам вдалої поїздки !