Хома з пастою• вчера в 01:33
Так абсолютно нормальні ціни на Туреччину, чому всі ридають що відпочити це 250
250 тис+
Ну не варто їхати в Луіджо раз немає стільки грошей. Готель на першій лінії, все включено. Чим поганий варіант?
Хома з пастою
• вчера в 01:36
Ответ дляКружите меня,кружите
Дешева рибка- погана юшка.
Чому? Ми в після університету постійно літали в Туреччину на 5 ночей в недорогий готель.Море, пляж, душ, номер чистий, постіль теж.
Свідок Перемоги• вчера в 01:37
Ой та тут как обычно - одни олигархини, которые не знают как прожить на 100 тыщ и отдохнуть на 250.
Можно найти даже дешевле, чем ваши.
Хома з пастою
• вчера в 01:41
Ответ дляСвідок Перемоги
Можно найти даже дешевле, чем ваши.
Та може й можна, я не особливо переглядала, попалась реклама в турфірми через яку літаю часто
Хома з пастою
• вчера в 02:16
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А цены в чем...сорян, не пойму
Як можна не поняти в чому уіни? Таммж написано
Не цілуюсь з бодуна• вчера в 02:22
Ответ дляХома з пастою
У вас клавиши западают
Всюди влазю• вчера в 02:32
+ 1 дитину хоча б пошукайте.
На дорослих 1-2 ціни завжди сносні, тому і ,,ридають,,
Люблю джаз• вчера в 03:13
Ответ дляХома з пастою
Так ми якби влітку хочемо/можемо відпочивати, а не в травні. Що там в липні по цінах?
Останній готель повне Г, інші на фото виглядають не краще
Иванка Бур• вчера в 03:24
Шо там в мае делать, 6 ночей мало,это 5, по сути,а через вонючих поляков не езжу принципиально, как собаки злые и добираться сутки.
ЧорноброваЯ• вчера в 05:26
Ответ дляЛюблю джаз
Чего туда в самую жарищу ехать? Сейчас уже вода 23. К концу месяца будет 25. Отличная погода
БезникаяЯ• вчера в 06:48
Ответ дляХома з пастою
Спочатку знайдіть з дітьми, потім додайте дорогу на 3-4 людини, потім розваги екскурсії. Вийде більше сотні. А це в сучасний економіці не всім по кишені.
Люблю джаз• вчера в 07:27
Ответ дляЧорноброваЯ
А школа як? Ми їдемо на 2 тижні мінімум.
Але я запитала загалом , не для себе. Ми в Хорватію плануємо
ЧорноброваЯ• вчера в 07:28
Ответ дляЛюблю джаз
Так это самые последние дни мая, разве школа ещё актуальна?
Радужная форель• вчера в 07:35
Ответ дляЛюблю джаз
Как -как...написали заявление на оздоровлние и все.Что там учить уже?Погода класс,море теплое,людей мало,цены вкусные
Хома з пастою
• вчера в 07:38
Ответ дляБезникаяЯ
Трансфер входить в ціну
Роздратована шкіра• вчера в 07:38
Кто бы что не говорил, но в мае там делать нечего
Деньги на ветер
Вода холодная и часто дожди
Было в Сиде в мае. Больше ни ни
Идеально - начало - середина сентября
Деньги на ветер
Вода холодная и часто дожди
Было в Сиде в мае. Больше ни ни
Идеально - начало - середина сентября
Умничка-помощничка• вчера в 07:46
Из Украины ехать туда назад дольше, чем отдыхать 5 дней. Вот посчитайте, что если это 4 человека и на 10 ночей минумум, а лучше 12, то самые рыгаловки уже становятся 250
БезникаяЯ• вчера в 08:00
Ответ дляХома з пастою
Трансфер входить в ціну
Який трансфер? З Харкова до Жешува? З пересадками, хостелами?
Хома з пастою
• вчера в 08:07
Ответ дляБезникаяЯ
Харків це єдине місто України?
Якісь тут зовсім прибахані
Щебетуха• вчера в 08:14
Ответ дляХома з пастою
А скільки коштує дорога на одного в Жешув в обидві сторони? І на сім´ю вийде тисяч 100. На двох не менше 60-ти, і навіть не тиждень. Не так вже й дешево.
БезникаяЯ• вчера в 08:16
Ответ дляХома з пастою
Харків це єдине місто України?
Якісь тут зовсім прибахані
То ви прибахана. Бо у східних кордонів країни досі мешкає більше людей ніж на західній. І коли ми пишемо що це дорого, то ми рахуємо гроші за весь відпочинок, а не тільки за отель.
Кидстаффовна• вчера в 08:23
Потому что 6 ночей, это по факту 5 дней. Лично мне - ни о чем. Меньше 8 полноценных дней отдыха, не вижу смысла вообще ехать. Особенно учитывая то, как сейчас добираться.
маминаБубочка• вчера в 08:41
Ну да, до каникул везде дешевле. Мы на июль заказали, так 3400 евро вышло на 4.
Иванка Бур• вчера в 09:28
Ответ дляХома з пастою
Харків це єдине місто України?
Якісь тут зовсім прибахані
Лав лав ты хамло
Люблю джаз• вчера в 11:47
Ответ дляЧорноброваЯ
В моїй країні до 20 липня актуальна)
Люблю джаз• вчера в 11:48
Ответ дляЧорноброваЯ
В моїй країні до 20 липня школа актуальна)
Иванка Бур• вчера в 12:10
Ответ дляЛюблю джаз
А вы при чем?