Помогалочка• 16 октября в 13:24
Замшеві чоботи
Дівчата, порекомендуйте якісь гарні чоботи замшеві - ідеально невеликий каблук, світла, сіра замша. Я на машині, тому мені подобається світле взуття. Але дивлюся зараз всі якісь видовжені - ноги як ласти. Може хтось бачив прикольні?
Girly_girl• 16 октября в 13:42
У меня koqani boutique (a a nushina раньше) - очень нравятся 🥰 уже второй год ношу
Ещк очень классные choboty store , это в инстаграме посмотреть можно
И мерила очень классные в миратоне, но на мой взгляд- дороговаты
Мэри Попкинс• 16 октября в 14:04
Ответ дляЩепотка_совести
Я собі шкіряні взяла
А замшеві - шикарні.
Кашпо• 16 октября в 23:46
Ответ дляЩепотка_совести
Я собі шкіряні взяла
Гарні. Де брали, яка вартість?
Щепотка_совести• 17 октября в 08:01
Ответ дляКашпо
Гарні. Де брали, яка вартість?
Взутік
Близько 5 тис