Ніколи не збрешу• Изменено 19 октября в 08:32
Ви всі гроші фіскалізуєте? Чи іноді не пропускаєте через ПРРО?
Цікаво досвід. Надаю послуги
Хтось дає готівку і біжить не чекає чеку
А ви що робите в такому випадку?
Результат:
вже голосів:
12 (66.67%)
Я всі операції фіскалізую
6 (33.33%)
Іноді махлюю
Я Вас не боюся• 19 октября в 08:34
Все фіскалізую. В річний дохід вписуюсь з запасом, який сенс не фіскалізувати... Нарватись на перевірку?
Попельшка• 19 октября в 08:34
Автор, а можете открыться? Я Вас заблокирую, а то великий бухгалтер засрала за 5 минут всю ленту.
Мядуза аля моргонер• 19 октября в 08:37
У мене стоїть синхронізація з чекбокс . Автоматично кожен продаж фіскалізується.
Ніколи не збрешу
• 19 октября в 08:39
Ответ дляМядуза аля моргонер
А яким ви додатком користуєтесь при оплаті що вона проходить через чек бокс
Мядуза аля моргонер• 19 октября в 08:39
Ответ дляНіколи не збрешу
У мене своя програма з базою по продажам. Hprofit