Путающаяся• 19 октября 2025
Помітила як багато селян здають свої будинки, але податкова не виходить на них
А я засвітилась в інсті- і до мене прийшли(
Манка Я• 19 октября 2025
Здавайте як селяни -сарафанним радіо за готівку. Не факт, що хтось у вас зніме таким чином. Але ж ви хочете і кошти зручно отримувати, і щоб податки не платити? Так не буває.
Конотопська відьма• 19 октября 2025
Автор, все що на картку заходить - моніториться банком, всякі олх, шафи, Нова Пошта туди ж, тому вам тут правильно радять, гогтівка чи крипта.
Королева Сарказма• 19 октября 2025
А ви свою хатку здаєте? Збудували, обставили. Чи троюрідної бабці на пʼятому киселі? Це не про податкову, а про совість, вибачте.
Шикаю і викаю• 19 октября 2025
Видите, нигде светить нельзя. Пришли уже и к тем, кто на онлифансе светили.
Я_з_Франека• 19 октября 2025
Автор, на инсте рекламу хатки давали или вы популярный «блогер- миллионник»?
Бяки-козяки• 19 октября 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Хорошо что я удалила онлик ещё два года назад
Тріль!• 19 октября 2025
В мене подруга має студію з мистецтва в місті. дві дівчинки працюють в неї. Не оформлена ні як ФОП ніяк, так в неї корпоратив замовляли жіночки з облради і з податкової. Платили готівкою. От так от
Путающаяся
• 19 октября 2025
Ответ дляБяки-козяки
Шо таке онлик?
Путающаяся
• 19 октября 2025
Ответ дляТріль!
І досі ніхто до неї з перевіркою не прийшов?
Тріль!• 19 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Ні, нікому не треба воно. Жіночки активно на майстекласи ходять, всі в захваті. При тому в неї студія в оренді в центрі міста, інстаграм на 4 тисячі людей, співпраця з ресторанами, в школах класи запрошують на МК. Знає все місто про цю студію
Путающаяся
• 19 октября 2025
Ответ дляТріль!
Але мені здається що все таки вона фоп
Тріль!• 19 октября 2025
Ні, це моя найкраща подруга) Я іноді їй в школах допомагала, бо дітей багато
Кудрі кручу сама• 19 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Але мені здається що все таки вона фоп
Так а як ви засвітились і як саме до вас прийшли?
Я не в теме• 19 октября 2025
Ответ дляя Кукарача
Додайте. Переселенцям.
Або містянам що бояться зими.
Падлюки
Або містянам що бояться зими.
Падлюки
Ну звісно, усім зараз легко, селянам особливо.
Повинні безкоштовно? Може ще за газ та електроенергію з власної кишені рахунки за орендарів оплатити?
До речі, містяни багато здали власних київських та львівських квартир з новим ремонтом безкоштовно?
Хату та землю в селі утримувати, то у всіх містян «лапки» та манікюр, а тепер ще й мають посунутися і зайнятися благодійністю за власний рахунок.
Я не в теме• 19 октября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Може вона бабцю доглядала та допомагала. Може, й хату відремонтувала. А загалом, це не має будь-кого стосуватися. Людина власниця і крапка.
Ви краще скажіть, чиї хати переважно здають містяни. Чи не батьківські/прабатьківські, що лишилися їм у спадок? Совісті вистачає (за вашою ж логікою)?
Спадок від батьків не братимете, державі подаруєте?
Де ви тільки беретесь, лицеміри з подвійними стандартами.
Королева Сарказма• 19 октября 2025
Ответ дляЯ не в теме
Почекаємо поки автор дасть відповідь. Ваші «а може» мені не цікаві. І не варто розвішувати ярлики, знаючи скільки людей дали можливість комусь отримати дах над головою, а хтось три шкури дере за «бабусину мазанку», ще й за податки плаче. Доречі, іноді ще доплачувати потрібно за те, що ту хату хтось в селі топить та стереже. Щодо квартир маю аналогічну думку: люди схаменіться, вас все може наздогнати.
Я не в теме• 19 октября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Ярлики розвішуєте ви. Теорії щодо бабусі та совісті теж розводите саме ви.
Все інше — питання обставин, ціни, емпатії та моралі (тут в цілому згодна). Але не потрібно розводити совкову шаріковщину «все отнять и поделить», бо знову вийде так, що одні горбатитимуться, а більшість на них паразитуватиме та ще й поганятиме. Дивісться ширше на такі питання. У перспективі це може вилізти боком саме тим, хто жили рве, сумлінно працює та має хоч якісь статки та нерухомість. «Це вже ж було», історія радянського союзу.
До речі, податки існують не лише для того, щоб прикоритники з сімʼями в три горлянки жерли та крали в космічних масштабах, а й для того, щоб держава забезпечувала базові потреби нужденних та незахищених.
Я не в теме• 19 октября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Я вам ще приклад із життя додам.
Батьки майже все життя без вихідних та відпусток, бо їздили і вламували біля батьківської хати і в хаті, доглядали стареньких. Їм теж було від спадщини відмовитись? Зараз мають цю хатинку у більш-менш спокійному місці як прихисток від шахедів та ракет хоча б від весни до осені, ще земля та городина, їм це потрібно, їм це важливо, хоча би морально відпочити, бо вік поважний. Але не живуть там постійно. Може, ще й взимку жити доведеться, якщо з електроенергією будуть проблеми. Проте за вашою логікою в них немає совісті і мають комусь віддати. Це жах таке читати, реально жах. Такі хати до війни стояли нікому нк потрібні, окремі гАраЦкіє насміхаються й дотепер, навіть деяким тимчасово преміщеним ті хати не впали й задарма, на менше, ніж квартира в центрі Києва не згодні. А ви берете і усереднюєте, ділите чужу власніть, не розбираючись у обставинах.