Нехай щастить• 19 октября в 17:52
Троянди в горщиках з супермаркету
Сьогодні не встояла купила в Варусі для саду. Але потім подумала може це зовсім не для саду) Дівчата, це типа бордюрні троянди? їх можна висаджувати у відкритий грунт зараз? Це ж не кімнаті квіти?
Взагалі вони зимують у нас? Дякую за поради
люблю_тортики• 19 октября в 17:55
Висаджуйте, зараз хороша погода, їм якраз. Це звичайні троянди, зимують добре. Акуратно обтрусіть магазинний субстрат з коріння і саджайте.
Наша взяла• 19 октября в 23:14
отлично зимуют.
Но если укрывать, то цветут более многочисленно.
Правда некоторые остаются такими же мелкими, а некоторые вытягиваются до см 50.
Я не обрушивала субстрат.