Відірву та викину• 21 октября в 16:22
Порадьте дерматолога в Вінниці
Дівчата порадьте хорошого дерматолога в Вінниці. Маю занадто суху шкіру на долонях та ступнях. Раніше були тільки невеликі плямки, але вони не проходять і поступово збільшуться, навіть після призначеного лікування місцевого дерматолога. Буду в Вінниці по справах і хотіла б проконсультуватись з кимось більш досвідченним. Заздалегідь дякую!
Простоваля• 21 октября в 16:42
Поліщук кожвендиспансер,можете почитати відгуки про неї.На прийом не так просто попасти.