Бабка-ежика• 23 октября в 01:58

Нормально підняти оренду на 1000?

При заселенні ціна була 6500, через рік 7000, і ось ще через два роки на 1000, 8000 за хорошу двушку, ще варіант на 500 підняти, а через рік вже до 8000 дотягнути?!
Результат:
вже голосів: 87
57 (65.52%) Піднімати на 1000.
20 (22.99%) Залишити як є.
10 (11.49%) Підняти на 500.
Бабья жопа• 23 октября в 02:05
Все залежить від того, що у Вашому розумінні «хороша двушка»
Love_Love_Love_• 23 октября в 02:10
Нормально все робити згідно договору і домовленостей
автор Бабка-ежика • 23 октября в 02:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Небуло договору, ринок диктує нові ціни щорічно.
МамОмужа• 23 октября в 02:13
Ответ дляБабка-ежика
Тогда поднимайте в два раза
Что там мелочится
автор Бабка-ежика • 23 октября в 02:16
Ответ дляМамОмужа
Тогда поднимайте в два раза
Что там мелочится
Якщо ціна не влаштовує, завжди можна знайти дешевше, але на подібні умови вже не розраховувати.
Вельшановна• 23 октября в 02:19
Ответ дляБабка-ежика
А ви до того не знали про це?
автор Бабка-ежика • 23 октября в 02:23
Ответ дляВельшановна
А ви до того не знали про це?
Не зрозуміла вашої відповіді в контексті мого питання?!
Я на хвилинку• 23 октября в 02:30
Ответ дляБабка-ежика
Уважаемая, за прибыль от аренды вы обязаны были оплачивать налоги. В смысле не было договора? Вы о чем вообще?
Я на хвилинку• 23 октября в 02:32
Ответ дляБабка-ежика
Рынок недвижимости в том самом регионе? Так вам правильно написали, поднимайте сразу в два раза. Для таких как вы-нормально🤘🏻
Кукарикуууууу• 23 октября в 02:36
Ответ дляБабка-ежика
То попередьте орендарів за 3 міс, щоб змогли знайти іншу собі.
Бюст Березуцкого• 23 октября в 02:36
Какая область? Какие условия жилья?
Если бы наша хозяйка подняла арену мы бы съехали на более получше квартиру за эти деньги.
Вельшановна• 23 октября в 02:56
Ответ дляБабка-ежика
Ви не знали що ціни ростуть? Що вам заважає сказати людям: ось ця квартира коштує 10 тисяч гривень на 6 чи 12 місяців, через 6 чи 12 місяців я перегляну ціну та умови оренди.
автор Бабка-ежика • 23 октября в 02:58
Ответ дляВельшановна
Так треба було напочатку так казати, а зараз вже що?!
автор Бабка-ежика • 23 октября в 03:00
Ответ дляБюст Березуцкого
Какая область? Какие условия жилья?
З чого ви взяли, що умови за 8000 знайдете кращі?! Я переглядала пропозиції в неті за ці гроші в нашому місті.
Вельшановна• 23 октября в 03:00
Ответ дляБабка-ежика
А зараз визначаєте ціну яка вас влаштовує на данний момент і говорите людям : ціна квартри піднімається з першого січня до 8000 грн і буде діяти ще один рік, через рік я знову перегляну ціну. Дайте будь ласка відповідь, чи вас влаштовує це чи мені шукати нових орендарів, даю вам на роздуми два тижні.
Вельшановна• 23 октября в 03:01
Ответ дляБабка-ежика
Суть не в умовах, суть в тому що ринок оренди в Україні через одне місце.
автор Бабка-ежика • 23 октября в 03:02
Ответ дляВельшановна
Я так суворо не зможу сказати, ми нормально спілкуємось, люди хороші, переселенці.
автор Бабка-ежика • 23 октября в 03:03
Ответ дляВельшановна
Коли здають по 15-20к то так, але якщо мова про суму до 10000, то це норм, в наш час шалених цін на все.
Вельшановна• 23 октября в 03:04
Ответ дляБабка-ежика
В якому сенсі суворо? Це конкретно і чесно, люди будуть знати що їм чекати через рік, а не коли вам знову щось в голову пальне.
Вельшановна• 23 октября в 03:05
Ответ дляБабка-ежика
Ні, це не має значення за скільки ви здаєте, ви маєте домовитись з людьми.
автор Бабка-ежика • 23 октября в 03:06
Ответ дляВельшановна
Я хочу підняти до 8000, і це вже буде остаточна ціна для цих жильців.
Апрель Ивановна• 23 октября в 03:14
Підпишіть з людьми договір, щоб вони не жили як як на пороховій бочці. І вкажіть, що ціна фіксується на рік, потім перегляд
Царівна Жабка• 23 октября в 03:14
Ответ дляЯ на хвилинку
Вот так и надо сказать тем, у кого уже морда скоро треснет от’ плохой’ жизни.
Но им вы не скажете.
Автор с легкостью заключит догоовр и оплатит налоги. в равной доле не только установив рыночныую цену, но и включив в нее сумму налогов.
Чтобв вам стало легче.
Царівна Жабка• 23 октября в 03:15
Ответ дляБабка-ежика
И сейчас вы вправе скзать.
И поднять и на 1т, и на 2 т.
Вы вообще не обязаны ни пред кем отчитваться.
Царівна Жабка• 23 октября в 03:16
Ответ дляБабка-ежика
ну так сдавайте бесплатно хорошим людям.
Платно только плохим.
Апрель Ивановна• 23 октября в 03:17
Ответ дляВельшановна
Згодна. У людей повинен бути час житло знайти, якщо для них дорого.
Апрель Ивановна• 23 октября в 03:21
Ответ дляЦарівна Жабка
Но им вы не скажете.
Чтобв вам стало легче.
Это вы намекаете что сейчас автор сдает ниже рыночной цены? )
Царівна Жабка• 23 октября в 03:28
Ответ дляАпрель Ивановна
я вообще всегда прямо говрю.
Хорошая двушка 8000? это даром
Апрель Ивановна• 23 октября в 03:35
Ответ дляЦарівна Жабка
я вообще всегда прямо говрю.
Хорошая двушка 8000? это даром
Хорошая двушка - это слова) А на деле цену диктует рынок. Я например арендую трёшку по цене нового дома. Это не значит что у меня трёшка офигенная или дом плохой. Просто в моем случае цену диктует локация.
автор Бабка-ежика • 23 октября в 03:37
Ответ дляЦарівна Жабка
я вообще всегда прямо говрю.
Хорошая двушка 8000? это даром
Обласний центр.