Бабка-ежика• 23 октября в 01:58
Нормально підняти оренду на 1000?
При заселенні ціна була 6500, через рік 7000, і ось ще через два роки на 1000, 8000 за хорошу двушку, ще варіант на 500 підняти, а через рік вже до 8000 дотягнути?!
Результат:
вже голосів:
57 (65.52%)
Піднімати на 1000.
20 (22.99%)
Залишити як є.
10 (11.49%)
Підняти на 500.
Бабка-ежика
• 23 октября в 02:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Нормально все робити згідно договору і домовленостей
Небуло договору, ринок диктує нові ціни щорічно.
МамОмужа• 23 октября в 02:13
Ответ дляБабка-ежика
Тогда поднимайте в два раза
Что там мелочится
Бабка-ежика
• 23 октября в 02:16
Ответ дляМамОмужа
Тогда поднимайте в два раза
Что там мелочится
Якщо ціна не влаштовує, завжди можна знайти дешевше, але на подібні умови вже не розраховувати.
Вельшановна• 23 октября в 02:19
Ответ дляБабка-ежика
А ви до того не знали про це?
Бабка-ежика
• 23 октября в 02:23
Ответ дляВельшановна
А ви до того не знали про це?
Не зрозуміла вашої відповіді в контексті мого питання?!
Я на хвилинку• 23 октября в 02:30
Ответ дляБабка-ежика
Уважаемая, за прибыль от аренды вы обязаны были оплачивать налоги. В смысле не было договора? Вы о чем вообще?
Я на хвилинку• 23 октября в 02:32
Ответ дляБабка-ежика
Рынок недвижимости в том самом регионе? Так вам правильно написали, поднимайте сразу в два раза. Для таких как вы-нормально🤘🏻
Кукарикуууууу• 23 октября в 02:36
Ответ дляБабка-ежика
То попередьте орендарів за 3 міс, щоб змогли знайти іншу собі.
Бюст Березуцкого• 23 октября в 02:36
Какая область? Какие условия жилья?
Если бы наша хозяйка подняла арену мы бы съехали на более получше квартиру за эти деньги.
Вельшановна• 23 октября в 02:56
Ответ дляБабка-ежика
Ви не знали що ціни ростуть? Що вам заважає сказати людям: ось ця квартира коштує 10 тисяч гривень на 6 чи 12 місяців, через 6 чи 12 місяців я перегляну ціну та умови оренди.
Бабка-ежика
• 23 октября в 02:58
Ответ дляВельшановна
Так треба було напочатку так казати, а зараз вже що?!
Бабка-ежика
• 23 октября в 03:00
Ответ дляБюст Березуцкого
Какая область? Какие условия жилья?
З чого ви взяли, що умови за 8000 знайдете кращі?! Я переглядала пропозиції в неті за ці гроші в нашому місті.
Вельшановна• 23 октября в 03:00
Ответ дляБабка-ежика
А зараз визначаєте ціну яка вас влаштовує на данний момент і говорите людям : ціна квартри піднімається з першого січня до 8000 грн і буде діяти ще один рік, через рік я знову перегляну ціну. Дайте будь ласка відповідь, чи вас влаштовує це чи мені шукати нових орендарів, даю вам на роздуми два тижні.
Вельшановна• 23 октября в 03:01
Ответ дляБабка-ежика
Суть не в умовах, суть в тому що ринок оренди в Україні через одне місце.
Бабка-ежика
• 23 октября в 03:02
Ответ дляВельшановна
Я так суворо не зможу сказати, ми нормально спілкуємось, люди хороші, переселенці.
Бабка-ежика
• 23 октября в 03:03
Ответ дляВельшановна
Коли здають по 15-20к то так, але якщо мова про суму до 10000, то це норм, в наш час шалених цін на все.
Вельшановна• 23 октября в 03:04
Ответ дляБабка-ежика
В якому сенсі суворо? Це конкретно і чесно, люди будуть знати що їм чекати через рік, а не коли вам знову щось в голову пальне.
Вельшановна• 23 октября в 03:05
Ответ дляБабка-ежика
Ні, це не має значення за скільки ви здаєте, ви маєте домовитись з людьми.
Бабка-ежика
• 23 октября в 03:06
Ответ дляВельшановна
Я хочу підняти до 8000, і це вже буде остаточна ціна для цих жильців.
Апрель Ивановна• 23 октября в 03:14
Підпишіть з людьми договір, щоб вони не жили як як на пороховій бочці. І вкажіть, що ціна фіксується на рік, потім перегляд
Царівна Жабка• 23 октября в 03:14
Ответ дляЯ на хвилинку
Вот так и надо сказать тем, у кого уже морда скоро треснет от’ плохой’ жизни.
Но им вы не скажете.
Автор с легкостью заключит догоовр и оплатит налоги. в равной доле не только установив рыночныую цену, но и включив в нее сумму налогов.
Чтобв вам стало легче.
Но им вы не скажете.
Чтобв вам стало легче.
Царівна Жабка• 23 октября в 03:15
Ответ дляБабка-ежика
И сейчас вы вправе скзать.
И поднять и на 1т, и на 2 т.
Вы вообще не обязаны ни пред кем отчитваться.
И поднять и на 1т, и на 2 т.
Царівна Жабка• 23 октября в 03:16
Ответ дляБабка-ежика
ну так сдавайте бесплатно хорошим людям.
Платно только плохим.
Апрель Ивановна• 23 октября в 03:17
Ответ дляВельшановна
Згодна. У людей повинен бути час житло знайти, якщо для них дорого.
Апрель Ивановна• 23 октября в 03:21
Ответ дляЦарівна Жабка
Но им вы не скажете.
Чтобв вам стало легче.
Но им вы не скажете.
Чтобв вам стало легче.
Это вы намекаете что сейчас автор сдает ниже рыночной цены? )
Царівна Жабка• 23 октября в 03:28
Ответ дляАпрель Ивановна
я вообще всегда прямо говрю.
Хорошая двушка 8000? это даром
Апрель Ивановна• 23 октября в 03:35
Ответ дляЦарівна Жабка
я вообще всегда прямо говрю.
Хорошая двушка 8000? это даром
Хорошая двушка - это слова) А на деле цену диктует рынок. Я например арендую трёшку по цене нового дома. Это не значит что у меня трёшка офигенная или дом плохой. Просто в моем случае цену диктует локация.
Бабка-ежика
• 23 октября в 03:37
Ответ дляЦарівна Жабка
я вообще всегда прямо говрю.
Хорошая двушка 8000? это даром
Обласний центр.