Я не в теме• 21 октября в 13:27

У кого фоп в моно

Підкажіть, у них є статистика?
Хочу порахувати дохід за місяць, статистика на особистій картці є, а на фоп нема :(
Твоя космішна• 21 октября в 13:30
Вы лимоны не собирали? А для кого акция была?
автор Я не в теме • 21 октября в 13:36
Ледве знайшла. Треба робити виписку, і там дивитися дебет і кредит, щоб їх качка копнула
автор Я не в теме • 21 октября в 13:37
Ответ дляТвоя космішна
Лимони я збирала на особистій картці, й то на 20му лимоні терпіння закінчилося:)
Твоя космішна• 21 октября в 13:38
Ответ дляЯ не в теме
У них много заморочек. Если бы не лимоны, я бы в некоторые категории в жизни б не зашла.
Рада что разобрались.
Соображалочка• 21 октября в 13:44
Клацніть карту ФОП, під нею буде ліміт
автор Я не в теме • 21 октября в 13:46
Ответ дляСоображалочка
Клацніть карту ФОП, під нею буде ліміт
Там ліміт за весь період використання, а мені треба за вересень.
Секретница• 21 октября в 13:56
Ответ дляЯ не в теме
напишіть до підтримки
автор Я не в теме • 21 октября в 14:39
Ответ дляСекретница
напишіть до підтримки
Я вже знайшла, лише у виписці, незручно. Ну ладно, вже як є.