Чай не пью, только кофе• 23 октября в 19:35
Чи можна ввечері вколоти супрастин, якщо зранку приймала алерзин?
Чи не буде передозування, якщо я ввечері вколю супрастин. Бо зранку приймала алерзин.
Історія моя тягнеться ще з початку жовтня, коли в мене пішла алергічна реакція на обличчі на сироватку з ніацинамідом. Дерматолог оглянув, виписав тільки приймати алерзин 2 тижні і вмиватися лише водою. І виписав після відновлення крем la roche toleriane dermallegro. Ось стало легше. І декілька днів тому я наношу цей крем і...обличчя моментально червоне, пече і через день знову алергія. Читаю склад - ніацинамід! Від якого мене обсипало перший раз. Це ппц...знову висип, обличчя свербить так, що вночі сонна розчухую до ран. Чи може просто алерзин заслабкий для мене. Може якісь інші ліки?