Неместная Я• 26 октября в 12:27

Бомж стайл

Чи виходите ви на вулицю в зручному одязі, навіть якщо це щось старе або відстойне?
Попразендовна• 26 октября в 12:29
Старое я выбрасываю, остальное ношу.
Добра всем!• 26 октября в 12:30
Ношу вещи долго, но они прилично выглядят и не отстойные, т.к. покупаю качественное. Одеваюсь удобно всегда.
Зайченя• 26 октября в 12:30
Так, головне, щоб мені подобалося та було зручним
Жена брата Админа• 26 октября в 12:31
Ні. Відстойного в мене апріорі немає. А старе я замінюю на нове
НичеНипанимаю• 26 октября в 12:32
Навіщо купувати відстійні речі? Старе - це у вашому розумінні брудне та диряве?
Відповів всім• 26 октября в 12:36
Вихожу. Кому яке діло в чому я.
Khmelnichanka• 26 октября в 12:40
Я ходжу в тому, в чому зручно мені.
Крошка Енот• 26 октября в 12:47
Всё чему больше 3х лет выбрасываю если оно стоит меньше 100 евро не зависимо хорошо оно выглядит или плохо
ПультОт_БМВ• 26 октября в 12:51
Ні,старе і відстойне вже не ношу.Речей не багато,але всі в належному вигляді.Я ще не бідую,що б аж так.
автор Неместная Я • 26 октября в 15:12
Ответ дляНичеНипанимаю
Це уже трохи протерте чи розтянуте. Я ношу улюблені речі дуже довго. Вже заношені, а я не викидаю, поки взагалі не порвуться.
автор Неместная Я • 26 октября в 15:13
Ответ дляКрошка Енот
Ви пам´ятаєте всі ціни?
Крошка Енот• 27 октября в 12:26
Ответ дляНеместная Я
Ви пам´ятаєте всі ціни?
Конечно.