Лукава_Кiшка• 01 ноября в 16:49
Вы пьете кофе обычно
200 мл
Или 400 мл? С сахаром или без ? Интересует те кто пьет с молоком , типо латте , капучино
Без комплексів• 01 ноября в 16:52
Ответ дляПодмигашка
Для чего вам эта инфа?
Мамкин бизнесмен прибыль считает будущую. Может кофейню хочет открыть и мечтает как большие латте с утра побегут заказывать.
Без комплексів• 01 ноября в 16:54
Дома пью 300 мл. Могу с молоком, с сахаром или без, под настроение.
Для кофеен я не выгодный клиент, я туда не хожу.
Лукава_Кiшка
• 01 ноября в 16:58
Ответ дляБез комплексів
😂🤣😄😄😄
Лукава_Кiшка
• 01 ноября в 16:59
Ответ дляБез комплексів
Есть и автоматные кофе ) кофе машины
Шаманю второпях• 01 ноября в 17:27
Разный пью.Утром черный зерновой без сахара и молока,ближе к вечеру растворимый с молоком и сахара чуть-чуть.Днём как придется
Горня капучіно• 01 ноября в 17:50
Ответ дляЛукава_Кiшка
Для того
Уже больше двух месяцев пью кофе без молока или сливок ,только сахар . Чашка грам 300 , может немного больше . Могу выпить до 3 чашек в день . Завариваю в гейзерной .
Нога на ногу• 01 ноября в 17:59
Спочатку пила завжди з цукром, варили в мідній чи глиняній турці. Потім купили в Італії гейзерну кавоварку. Потім купили рожкову кавоварку, і добавляли молоко. Потім купили капсульну
Кавоварку неспресо і добавляли молоко окремо. Потім знайомий показав таку штуку з неспресо, що лише молоко збиває, така піна, так стоїть, теж купили, балувалися. Потім купили кофемашику, моя ціль - робити латте. Також пробували сиропи, добавки, кедрові горішки. А потім від усього цього мене нудило, від лате і сиропів і я перейшла на звичайне заварне нескафе, але класичне, не пережарене, добавляла ложку молока вже без цукру і кайфувала. Потім, вже як перепробувала багато сортів, помітила таку фішку, що я не люблю пережарене кофе, воно прям противне, і я не можу його пити без цукру. Зараз взагалі другий рік купую заварне illy, просто заливаю в заварних френч-прес, на одну хвилинку і пʼю каву, можу добавити ложку молока. І це для мене найдобріше. Ще забула дописати, що замовляла на Аліекспрес такий маленький блендер для збиття молока в чашці, який заряджаться від usb. Теж погралася і забула, прикольна фішка. Автор, іноді сам процес приготування більш вдохновляє ніж споживання. Доречі, коли виїжддаємо на вилазку, то чоловік готує каву є в турці на вогні, і до неї снікерс порізаний кусочками. Це так божественно. Як в кафе, мені дуже подобалася подача кави в білих фарфорових чашках, і поруч маленький білий молочник, і поруч з кавою два малесенькі труфелі. Якось так
Сунуся в чужі справи• 01 ноября в 21:06
Обожаю латие и капучино, чем больше тем лучше, но стараюсь пить не больше 2х чашок в день