Рожки-да-ножки• 01 ноября 2025
Дівчата, у кого був низький феритин, як зовнішньо проявлялося?
У мене останнім часом почало волосся сипатися, якісь привіт на голові, і бліда шкіра з синяками під очима. Це може бути від низького феритину?
Курочка• 01 ноября 2025
Волосы начали лезть, на ногтях белые полоски появились. Сейчас вот восстанавливаюсь
Рожки-да-ножки
• 01 ноября 2025
Ответ дляКурочка
Так, у мене всі нігті в білих полосках
Курочка• 01 ноября 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Так, у мене всі нігті в білих полосках
Вам еще нужно понять причину и устранить ее. У меня это гастрит(
Блакитне небо• 01 ноября 2025
Не знаю, лікар каже спазми і судоми від цього. Я почала пити залізо, випало дуже багато волосся, може співпало. Між початком приймання заліза і початком випадання волосся минуло місяця 2-3
Рожки-да-ножки
• 01 ноября 2025
Ответ дляКурочка
У мене це поліпи шм, які кровоточать
Забагаловка• 01 ноября 2025
Подруга своє облисся на пряму зв´язує з феритином, каже коли пропиває курс заліза, то випадіння зупиняється
Бойцовская• 01 ноября 2025
Очень сильная усталость, волосы сыпались, иногда была задержка месячных. При том что уровень гемоглобина в крови высокий. Сейчас восстановила уровень, но всё равно нужно контролировать
Нічна ненажера• 01 ноября 2025
в племінниці зараз 11 ,вона мерзне в купі ковдр і одягу .Втома сильна і волосся лізе дуже
Скорая помощь• 01 ноября 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
У мене це поліпи шм, які кровоточать
Почему не удаляет?
Рожки-да-ножки
• 01 ноября 2025
Ответ дляСкорая помощь
Почему не удаляет?
От збираюся видаляти
Шкварочка• 01 ноября 2025
А сколько у вас ферритин? У меня 12, врач сказала нормальный. А я читала что минимум 30 должен быть.
Скорая помощь• 01 ноября 2025
Ответ дляШкварочка
От 50 норма
12 это критично
Рожки-да-ножки
• 01 ноября 2025
Ответ дляШкварочка
19. Лікар сказала, має бути хоч 50
Рожки-да-ножки
• 01 ноября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Запаморочення були силтні
Автор який у вас феритин?
Мой завтрак• 01 ноября 2025
В мене феритин 65, але в мене сиплеться волосся, я мерзну і часто втомлена. Так що це не показник)))
Скорая помощь• 01 ноября 2025
Ответ дляМой завтрак
Щитовидка как?
Мой завтрак• 01 ноября 2025
Ответ дляСкорая помощь
Щитовидка как?
Норма, теж перевірили. Лише АТПО трохи вищий за норму, але ендокринолог сказала, що то незначний показник.
Пописанная парта• 01 ноября 2025
Ответ дляМой завтрак
А вітамін д?
Яжбоматусяблін• 01 ноября 2025
Постоянно сонная и уставшая. Весну и лето пила гинотардиферон. Было лучше. Сейчас опять пипец какая слабость...
Шкварочка• 01 ноября 2025
Ферритин 12, Витамин Д 19. АИТ. По феритину ничего не назначили, по витамину Д пью дозировки 20 000. Была очень сильная слабость, сонливость, упадок сил. Но также есть предменопауза. После приема витамина Д стало легче через три месяца, реально появились силы, больше не сплю днём, общее состояние улучшилось. Волосы как вылазили, так и вылазят, скоро буду лысая с такими темпами.
Вишня на торті• 01 ноября 2025
от у мене в нормі і феритин, і гемоглобін, і навіть вітамін Д, а все одно слабість і мерзну. знов треба до ендокринолога йти....
Сусідка зверху• 01 ноября 2025
Слабость сильная, усталость, зябко было, волосы лезли и даже брови, кожа бледная, ногти с бороздами и лунки пропали белые эти
Голова часто кружилась и есть хотелось
Чемна панночка• 01 ноября 2025
Ответ дляШкварочка
А чого по феритину нічого не назначили?Це низький,хоча в мене 20 і моя терапевт сказала норма
.П´ю поки що хема плекс і піду до свого гінеколога,він в мене краще всих терапевтів.
Шкварочка• 01 ноября 2025
Ответ дляЧемна панночка
Терапевт не призначила, а ендокринологу я забула показати результат, може призначила би щось. Як буду перездавати аналізи, покажу вже ендокринологу.