Рожки-да-ножки• 01 ноября в 18:35
Дівчата, у кого був низький феритин, як зовнішньо проявлялося?
У мене останнім часом почало волосся сипатися, якісь привіт на голові, і бліда шкіра з синяками під очима. Це може бути від низького феритину?
Курочка• 01 ноября в 18:36
Волосы начали лезть, на ногтях белые полоски появились. Сейчас вот восстанавливаюсь
Рожки-да-ножки
• 01 ноября в 18:37
Ответ дляКурочка
Так, у мене всі нігті в білих полосках
Курочка• 01 ноября в 18:39
Ответ дляРожки-да-ножки
Так, у мене всі нігті в білих полосках
Вам еще нужно понять причину и устранить ее. У меня это гастрит(
Блакитне небо• 01 ноября в 18:39
Не знаю, лікар каже спазми і судоми від цього. Я почала пити залізо, випало дуже багато волосся, може співпало. Між початком приймання заліза і початком випадання волосся минуло місяця 2-3
Рожки-да-ножки
• 01 ноября в 18:43
Ответ дляКурочка
У мене це поліпи шм, які кровоточать
Забагаловка• 01 ноября в 18:43
Подруга своє облисся на пряму зв´язує з феритином, каже коли пропиває курс заліза, то випадіння зупиняється
Бойцовская• 01 ноября в 18:44
Очень сильная усталость, волосы сыпались, иногда была задержка месячных. При том что уровень гемоглобина в крови высокий. Сейчас восстановила уровень, но всё равно нужно контролировать
Нічна ненажера• 01 ноября в 18:48
в племінниці зараз 11 ,вона мерзне в купі ковдр і одягу .Втома сильна і волосся лізе дуже
Скорая помощь• 01 ноября в 18:51
Ответ дляРожки-да-ножки
У мене це поліпи шм, які кровоточать
Почему не удаляет?
Рожки-да-ножки
• 01 ноября в 18:52
Ответ дляСкорая помощь
Почему не удаляет?
От збираюся видаляти
Шкварочка• 01 ноября в 18:55
А сколько у вас ферритин? У меня 12, врач сказала нормальный. А я читала что минимум 30 должен быть.
Скорая помощь• 01 ноября в 18:57
Ответ дляШкварочка
От 50 норма
12 это критично
Рожки-да-ножки
• 01 ноября в 18:59
Ответ дляШкварочка
19. Лікар сказала, має бути хоч 50
Рожки-да-ножки
• 01 ноября в 19:06
Ответ дляРоздратована шкіра
Запаморочення були силтні
Автор який у вас феритин?
Мой завтрак• 01 ноября в 19:31
В мене феритин 65, але в мене сиплеться волосся, я мерзну і часто втомлена. Так що це не показник)))
Скорая помощь• 01 ноября в 19:37
Ответ дляМой завтрак
Щитовидка как?
Мой завтрак• 01 ноября в 19:39
Ответ дляСкорая помощь
Щитовидка как?
Норма, теж перевірили. Лише АТПО трохи вищий за норму, але ендокринолог сказала, що то незначний показник.
Пописанная парта• 01 ноября в 20:03
Ответ дляМой завтрак
А вітамін д?
Яжбоматусяблін• 01 ноября в 20:06
Постоянно сонная и уставшая. Весну и лето пила гинотардиферон. Было лучше. Сейчас опять пипец какая слабость...
Шкварочка• 01 ноября в 20:16
Ферритин 12, Витамин Д 19. АИТ. По феритину ничего не назначили, по витамину Д пью дозировки 20 000. Была очень сильная слабость, сонливость, упадок сил. Но также есть предменопауза. После приема витамина Д стало легче через три месяца, реально появились силы, больше не сплю днём, общее состояние улучшилось. Волосы как вылазили, так и вылазят, скоро буду лысая с такими темпами.
Вишня на торті• 01 ноября в 20:16
от у мене в нормі і феритин, і гемоглобін, і навіть вітамін Д, а все одно слабість і мерзну. знов треба до ендокринолога йти....
Сусідка зверху• 01 ноября в 20:26
Слабость сильная, усталость, зябко было, волосы лезли и даже брови, кожа бледная, ногти с бороздами и лунки пропали белые эти
Голова часто кружилась и есть хотелось
Чемна панночка• 01 ноября в 20:26
Ответ дляШкварочка
А чого по феритину нічого не назначили?Це низький,хоча в мене 20 і моя терапевт сказала норма
.П´ю поки що хема плекс і піду до свого гінеколога,він в мене краще всих терапевтів.
Шкварочка• 01 ноября в 20:32
Ответ дляЧемна панночка
Терапевт не призначила, а ендокринологу я забула показати результат, може призначила би щось. Як буду перездавати аналізи, покажу вже ендокринологу.