Глаголиця• 02 ноября в 11:31
на що потрібно звертати увагу, коли купуєш будинок?
Тут точно є ті, хто купували житло за містом. Може є якісь поради? І по оформленню і по ділянці, і по самому будинку. Може є якісь підводні камені. Хочемо з Києва переїхати в київську обл.
Ку-кусик• 02 ноября в 11:33
Вот только в конце мая купили.
Задаете в гугл запрос ’аудит домов’ и приглашаете специалиста, который сможет оценить конкретно ваш дом с точки зрения проблемности.
Глаголиця
• 02 ноября в 11:35
Ответ дляКу-кусик
Вот только в конце мая купили.
Дякую. Оцінює стан будинку? Чи продивляється документи? Скільки така послуга приблизно коштувала?
Ні за холодну воду• 02 ноября в 11:35
На все, на всю конструкцию, на крышу, залезть на чердак , смотреть углы дома шоб не проседали, трещины. Если берёте с оборудованием то смотреть и проверять как все функционирует, котлы, бойлеры, канализация, трубы
По документам берите своего юриста или опытного брокера, который имеет связь с нотариусом и сможет сразу пробить по базам
Важный момент хорошие соседи, идите сразу знакомьтесь, разговаривайте
Ку-кусик• 02 ноября в 11:37
Ответ дляГлаголиця
Что захотите - то и посмотрят. Могут даже расчёты чего угодно вам сделать). Любой каприз за ваши деньги).
Мы платили 250$. Так договорились.
Но цены и до 2000$.
П с мне по документам ничего не нужно было. Я сама в теме. Нас интересовал именно функционал самого дома
Мы платили 250$. Так договорились.
Но цены и до 2000$.
Глаголиця
• 02 ноября в 11:39
Ответ дляБудьте так ласкаві
Камни все подводные.
Та да, стрьооомно, що капець.
Будьте так ласкаві• 02 ноября в 11:39
Ответ дляГлаголиця
Та да, стрьооомно, що капець.
Вы и надводных не знаете, а уже о подводных спрашиваете
Шукаю стакан• 02 ноября в 11:43
Купуйте недобудову, або будинок де залишились лише внутрішні роботи- там все видно!
Пищалка• 02 ноября в 11:44
С газовой чтоб было все законно, без перепланировок и замены вне проекта.
Соседи это самое основное.
А дом это всегда вложения.
Соседи это самое основное.
А дом это всегда вложения.
Триндю-бриндю• 02 ноября в 11:45
Надо просто понимать, что вы будете постоянно что делать/переделывать и что это выйдет еще один дом по цене.
А вот соседей поменять сложнее, как и расположение участка. Поэтому смотрите все
Покорительная• 02 ноября в 11:52
Ответ дляГлаголиця
Та да, стрьооомно, що капець.
Мы 3 года назад искали дом, штук 6 посмотрели, везде какие-то бока. Купили участок и построили сами
Білий Лосик• 02 ноября в 11:58
Ответ дляПокорительная
Как быстро построили? Дешевле вышло?
Глаголиця
• 02 ноября в 12:00
Ответ дляБудьте так ласкаві
З нерухомістю у вигляді квартир проблем немає, 2 рази собі для житла купували і дві купили і здаємо. Досвід з будинком вперше
Ластовиння• 02 ноября в 12:04
Ответ дляГлаголиця
Яка у вас рентабельність оренди виходить?
Покорительная• 02 ноября в 12:19
Ответ дляБілий Лосик
Как быстро построили? Дешевле вышло?
За 2,5 года. Но полгода был простой, заморозили стройку, думали выезжать
Нет, намного дороже) Зато новый, сделали всё как хотели
ТАЗератти• 02 ноября в 16:24
Я для себе вивела таку формулу:щоб ти не купив, все рівно треба перероблювати. Тому реально дивіться на всі комунікації, оздоблення і оцінюйте чи готові ви за це віддати кошти. Будинки ж бувають ну дуже різні. Для мене ідеально щоб був без сучасного ремонту, щоб менше демонтажом займатись. Бо чужі авторські дизайни мене напружують. І це стосується не тільки будинків, а і квартир. Спілкувалась з трьома різними сусідами, які придбали квартири з ремонтом в новобудові, всі не задоволені і хочуть переробити. Сама зараз шукаю будинок, то мені головне локація і підведені комунікації. Все інше для мене дуже вторичне, хоча я звертаю увагу і на висоту стелі, форму ділянки, розташування по сторонам світу, сусідство, можливість комфортного заїзду для авто, асфальтована дорога чи ні, яка інфраструктура поряд.
Фляшунька• 02 ноября в 20:27
Якщо суто дім, то варто оцінити фундамент - наскільки міцний, дах - чи не протікає, чи не поїла шашіль стропила на даху, що з проводкою, чи не доведеться її міняти. Те саме стосується і системи опалення, оскільки від цього залежить, скільки за нього сплачуватимете. Всі інші комунікації - труби для водопостачання і каналізації в якому стані. Поли. Тому що все це переробляти дуже дорого.
Глаголиця
• 02 ноября в 21:07
Ответ дляЛастовиння
Це більше вклад в майбутнє дітей, ми здаємо 2 однушки по 10 тис. Це не дуже дорого, бо метро в пішій доступності.
Ластовиння• 02 ноября в 21:08
Ответ дляГлаголиця
Це дуже дешево. Я в передмісті за 14500 не нову одшушку здаю
Глаголиця
• 02 ноября в 21:11
Ответ дляТАЗератти
Короче, ми оглянули. Справа в тому, що будинок був побудований у 2008р, але так коробкою і стоїть, лише штукатурка є і на кухні плитка. Газ на у частку, але не заведений, вода -скважина і теж в будинок не заведена. Роботи багато, бо не рівний участок. Яма-септа, але в дивному місці, де не доберешся
ТАЗератти• 02 ноября в 22:09
Ответ дляГлаголиця
Майже ідеально). Залишилось вияснити скільки тією скважиною не користувались, бо без дії вона втрачає свій функціонал і сопоставити з ціною, яку за це просять. А потім треба гроші і натхнення щоб то все довести до ладу.
Глаголиця
• 03 ноября в 07:01
Ответ дляЛастовиння
Так, я знаю, що дешево, але я не плачу податки, тому ломить ціну совість не дозволяє. Да і нам норм. Ясно, що якби нічого було їсти, то вже б піднімали, а так…
Глаголиця
• 03 ноября в 07:04
Ответ дляТАЗератти
Працююча, я перевірила. Поки ми думаємо. Це вже третій будинок, що ми подивилися. І одна і та ж історія: вигнали здорову коробку, газ і вода типу є, але не в будинку. І мене це завжди зупиняло. Може це дуже складно робити і дорого?
ТАЗератти• 03 ноября в 09:04
Ответ дляГлаголиця
Газ точно дорого. Воду я заводила зі скважини в будинок перед війною, то з розводкою в санвузлі і виводом 5 точок (пралка, бойлер, душова, раковина і унітаз) вийшло приблизно в 150$, кухню чоловік сам підключав. Септик в мене вже був готовий на той час, тому це без вартості каналізаційного відводу. На фоні цін на газову розводку то це пиль). Але зараз і ціни інші, і багато інших чинників можуть впливати на вартість робіт. Наприклад якщо потрібна буде спецтехніка копати траншеї, то цінник буде набагато вищий.