ДелайКак_Я• 02 ноября в 17:08

Потрібно зробити складний вибір. Допоможіть порадою

Київ.
Заробляємо з хлопцем однаково мало - по 35 тисяч.
Я знімаю кімнату, плачу 3 тисячі. Маю кредити.
Він киянин, своя квартира, пропонує переїхати до нього.
І тут два але:
1. Я переїжджаю, припиняю платити за квартиру, швидше віддаю кредит. Все супер.
2. Я переїжджаю, ми сваримось/розходимось , мені дають піджопник і я лечу шукати квартиру/кімнату, на яку у мене коштів немає, так як планую віддавати півзарплати на кредит. Оренди бодай кімнати за 3 тисячі у Києві більше не існує, це мені так пощастило - живу тут 7 років.
Варіанту ʼплати за кімнату, але живи в ньогоʼ не розглядаю, тому що мені цей переїзд тоді не дає жодних плюсів.
Щоб ви обрали?
котопёс• 02 ноября в 17:09
чому у вас думки про сваримось/розходимось? не все гладко у стосунках?
Сон і дрімота• 02 ноября в 17:09
Правильно думаете
Кинг-Конгша• 02 ноября в 17:10
а никто не знает как будет
Намакушка• 02 ноября в 17:10
А разом жити з якою метою він пропонує?

Я б, може, спробувала, але перший місяць би від кімнати не відмовлялася. Ті 3 тис. із з/п 35 не така сума, щоб ризикувати.
Не сподобалося - було б, куди повернутися.
Педиатор_я• 02 ноября в 17:10
3т вам роли не сыгают. Ради этого не нужно становиться бесплатной уборщицей и доступным сексом
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:11
Ответ дляНамакушка
А разом жити з якою метою він пропонує?

Бо типу хоче щоб я постійно була з ним, типу любов всі справи
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:11
Ответ длякотопёс
Бо це життя.
Сьогодні я подобаюсь, завтра Маня пиріжком посвітила і все. Це ж мужик, що з нього взяти
Борисфенка• 02 ноября в 17:13
Що за кредити на 18 тисяч, іпотека?
Кімнати за 3 тисячі існують, знайдете ще.
Печенюшка• 02 ноября в 17:13
Платити за кімнату 3 тис і жити в нього. Економити на продуктах та комуналці, хай платить він
Педиатор_я• 02 ноября в 17:13
Ответ дляДелайКак_Я
Бо це життя.
Зачем жить с человеком в котором вы настолько не уверены?
ТрамвайGirl• 02 ноября в 17:14
Ответ дляНамакушка
А разом жити з якою метою він пропонує?

А хозяева не забычатся, что автор не живёт? Они могут дороже сдать, а так, это ж идут на уступки
Кавуся• 02 ноября в 17:14
Ответ дляБорисфенка
Що за кредити на 18 тисяч, іпотека?
Вы где живете? Откуда знаете про ценообразование в Киеве?
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:14
Ответ дляПедиатор_я
Я впевнена, але це життя.
Ніхто не знає що буде завтра
Є дівчата і кращі за мене, і худіші, і гарніші. На моїй дирці світ не зійшовся
Печенюшка• 02 ноября в 17:15
Ответ дляНамакушка
А разом жити з якою метою він пропонує?

Перші два три місяці
Намакушка• 02 ноября в 17:15
Ответ дляТрамвайGirl
Їм ще краще, що гроші капають, а кімната не зношується
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:15
Ответ дляТрамвайGirl
Їм кришталево пофіг.
Пропонували хоч самій квартиру за 6 тис знімати.
Але я знайшла сусідку і ділимо порівно
Намакушка• 02 ноября в 17:15
Ответ дляПеченюшка
Перші два три місяці
Так.
Борисфенка• 02 ноября в 17:15
Ответ дляКавуся
Все життя прожила в Києві, зараз далеко, але що це міняє?
Тільки не кажіть, що кімнати в Києві стали по 10 тисяч, вам ніхто не повірить.
Синиця у спідниці• 02 ноября в 17:16
Можете жить у него и на всякий случай оплачивать свою комнату))
Как ты вы много думаете и все в негативе
Просто болталка• 02 ноября в 17:16
Ответ дляДелайКак_Я
Я впевнена, але це життя.
Ніхто не знає що буде завтра
Як так можна про себе таке писати
Барбітта• 02 ноября в 17:17
Я б не стала втрачати таку кімнату.
Наша взяла• 02 ноября в 17:17
Ответ дляДелайКак_Я
Бо це життя.
Він не ваш. Я дочитала до цієї відповіді поки. Що ця, що попередня, він вам не потрібний. То й не мучтеся ні ним, ні вибором.
Педиатор_я• 02 ноября в 17:17
Ответ дляДелайКак_Я
Я впевнена, але це життя.
Ніхто не знає що буде завтра
Если у этого чувака на ваше , как вы выразились, дырке свет не сошёлся-значит сидите дома и не рыпайтесь. Займемтесь лучше своим развитием и найдите способ как честно заработать эти несчастные 3т, а не ложиться под первого встречного.
Или вам уже 35+ и кроме этого парня нет никого на горизонте?
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:17
Ответ дляСиниця у спідниці
Окей, а профіт мені з цього який?
Яка вигода?
Він не зможе мене забезпечувати, бо у самого мала зарплата
Дівчина Гілмор• 02 ноября в 17:18
Терпіти і не сваритися поки не виплатите кредит і не накопите на аренду нової кімнати
Печенюшка• 02 ноября в 17:18
Вообще парень не богатый, материально с ним быть невыгодно в любом случае.
Если в приоритете закрыть кредит я бы оставалась у себя и искала вторую работу.
Если любовь то переезжала бы, но чтобы сохранить отношения, а материальной выгоды бы не ждала, неизвестно как будет и как вы будете делить расходы
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:18
Ответ дляДівчина Гілмор
Ну так він нову приведе. Захоче з нею жити.
Як я буду права качати у його квартирі?))
Кавуся• 02 ноября в 17:18
Ответ дляБорисфенка
То есть Вы даже не в Украине и советы раздаете?
Борисфенка• 02 ноября в 17:19
Ответ дляДелайКак_Я
Окей, а профіт мені з цього який?
Яка вигода?
Який їхав - таку звав.
То що ви взяли в кредит, Айфон?
Синиця у спідниці• 02 ноября в 17:19
Ответ дляДелайКак_Я
Окей, а профіт мені з цього який?
Яка вигода?
А вы только ради выгоды готовы с кем то жить? Ну сэкономить 3 т. такая себе выгода, живите у себя