ДелайКак_Я• 02 ноября в 17:08

Потрібно зробити складний вибір. Допоможіть порадою

Київ.
Заробляємо з хлопцем однаково мало - по 35 тисяч.
Я знімаю кімнату, плачу 3 тисячі. Маю кредити.
Він киянин, своя квартира, пропонує переїхати до нього.
І тут два але:
1. Я переїжджаю, припиняю платити за квартиру, швидше віддаю кредит. Все супер.
2. Я переїжджаю, ми сваримось/розходимось , мені дають піджопник і я лечу шукати квартиру/кімнату, на яку у мене коштів немає, так як планую віддавати півзарплати на кредит. Оренди бодай кімнати за 3 тисячі у Києві більше не існує, це мені так пощастило - живу тут 7 років.
Варіанту ʼплати за кімнату, але живи в ньогоʼ не розглядаю, тому що мені цей переїзд тоді не дає жодних плюсів.
Щоб ви обрали?
Дівчина Гілмор• 02 ноября в 17:19
Ответ дляДелайКак_Я
Ну так він нову приведе. Захоче з нею жити.
Як я буду права качати у його квартирі?))
Нову приведе? 😄Ви троліха шановна
Ласунка• 02 ноября в 17:19
Жити разом звичайно, неможна все наперед передбачити.
Борисфенка• 02 ноября в 17:20
Ответ дляКавуся
То есть Вы даже не в Украине и советы раздаете?
А треба було у вас дозволу спитати?
Гуляйте лісом!
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:20
Ответ дляНаша взяла
Він не ваш. Я дочитала до цієї відповіді поки. Що ця, що попередня, він вам не потрібний. То й не мучтеся ні ним, ні вибором.
Та потрібний, але це він мене давить і хоче щоб я переїхала
Хоча я часто до нього приїзжаю, і секс також часто. Навіщо прямо жити я не знаю.
Готує сам собі
Печенюшка• 02 ноября в 17:20
Ответ дляБорисфенка
Який їхав - таку звав.
То що ви взяли в кредит, Айфон?
До речі цікаво, що?
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:20
Ответ дляБорисфенка
Який їхав - таку звав.
То що ви взяли в кредит, Айфон?
Ні звісно, набіса мені айфон в кредит 🤣
Поки мій 13 не помре не буду міняти
Брала кредит щоб віддати борг сестрі за навчання моє
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:21
Ответ дляДівчина Гілмор
Нову приведе? 😄Ви троліха шановна
Сама ви троліха
Да, уявіть собі, що він може закохатися в іншу і захотіти з нею жити
Борисфенка• 02 ноября в 17:22
Ответ дляДелайКак_Я
Ні звісно, набіса мені айфон в кредит 🤣
Поки мій 13 не помре не буду міняти
Жорстко там все у вас, співчуваю.
Скажіть кавалеру, що переїдете, коли жениться на вас.
Поки що жити окремо вам зручніше.
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:23
Ответ дляБорисфенка
Жорстко там все у вас, співчуваю.
Поки що жити окремо вам зручніше.
Жениться? Ви що смієтесь?
Я не готова ще до цього.
Та і якщо розлучатися то довга морока
Не зацілована• 02 ноября в 17:25
Ответ дляДелайКак_Я
Я впевнена, але це життя.
Ніхто не знає що буде завтра
Є дівчата і кращі за мене, і худіші, і гарніші. На моїй дирці світ не зійшовся
Не спробуєте - не дізнайтесь. Просирать можливості, бо ’а вдруг’ і завжди чекати гіршого - тупійший тупняк. Так життя і пройде в очікуванні неприємностей/шари/гарантій/мани небесної. І пройде мимо.
Печенюшка• 02 ноября в 17:26
Автор важный вопрос, Вы обсуждали с ним в совместной жизни кто будет оплачивать коммуналку и продукты? Может он Вас приглашает чтоб самому сэкономить
2410diana2410• 02 ноября в 17:25
Ответ дляДелайКак_Я
Сама ви троліха
Если бы все были с такими тараканами в голове, человечество вымерло бы
Маргарита и Мастер• 02 ноября в 17:25
Не понимаю вот это место: «3 тыс нет, так как планирую отдавать за кредит». Ну так если наступит такая ситуация, начнете отдавать за кредит меньше, это же в любом случае экономия 3тыс для вас, даже если она временная, это лучше, без без этого, кредит же рано или поздно выплатите. Комнату найдете опять если надо будет, а есть же вариант что все будет ок и не понадобиться
Щедрик• 02 ноября в 17:26
Ответ дляТрамвайGirl
А хозяева не забычатся, что автор не живёт? Они могут дороже сдать, а так, это ж идут на уступки
Для хозяев это плюс
Обнимашкина• 02 ноября в 17:26
Ответ дляДелайКак_Я
Я впевнена, але це життя.
Ніхто не знає що буде завтра
З таким настроєм вам взагалі ні з ким з’їзджатись не потрібно .
Борисфенка• 02 ноября в 17:27
Ответ дляДелайКак_Я
Жениться? Ви що смієтесь?
Я не готова ще до цього.
Та і якщо розлучатися то довга морока
Я не сміюся. Який сенс бути безкоштовною прибиральницею? Пробні шлюби - це збочення.
Ходіть на побачення, насолоджуйтеся моментом.
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:27
Ответ дляПеченюшка
Да
Каже що все сам і щоб я про це не переживала
Играю у края• 02 ноября в 17:27
Ответ дляДелайКак_Я
Бо це життя.
Сьогодні я подобаюсь, завтра Маня пиріжком посвітила і все. Це ж мужик, що з нього взяти
Кем вы работаете, какая сумма задрлженности и под что брали?
Томатико• 02 ноября в 17:27
Ответ дляДелайКак_Я
Бо це життя.
Странно как вы при таком прагматичном взгляде на жизнь набрались кредитов?
По теме: о чувствах и желании быть с любимым человеком в теме ни слова, я бы на месте вашего парня с вами не связывалась.
Печенюшка• 02 ноября в 17:28
Ответ дляДелайКак_Я
Да
Тоді супер, кімнату знайдете якщо що, як розійдетесь то можете і виїхати за кордон, багато варіантів
Щедрик• 02 ноября в 17:28
Ответ дляДелайКак_Я
Готує сам собі
Ну не переезжайте. Встретите того, кого полюбите, к нему и переедете
Играю у края• 02 ноября в 17:29
Ответ дляДелайКак_Я
Я впевнена, але це життя.
Ніхто не знає що буде завтра
Удалено администрацией...
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:29
Ответ дляТоматико
Так а чого мені тут лірику розводити, якщо я задаю конкретне питання?
Томатико• 02 ноября в 17:29
Ответ дляДелайКак_Я
Ні звісно, набіса мені айфон в кредит 🤣
Поки мій 13 не помре не буду міняти
А скільки вам років?
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:29
Ответ дляТоматико
А скільки вам років?
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:30
Ответ дляИграю у края
Удалено администрацией...
Добре, не буду ))
Борисфенка• 02 ноября в 17:30
Ответ дляДелайКак_Я
В чому конкретика - чи міняють щось 3 тисячі у вашому бюджеті? Не міняють.
Томатико• 02 ноября в 17:30
Ответ дляДелайКак_Я
Что то сегодня от 23 летних слишком много тем.
Сидите в вашей комнате и ищите кого побогаче. С вашим подходом лучше свою дырку, как сами выразились, продать подороже пока свежа.
автор ДелайКак_Я • 02 ноября в 17:31
Ответ дляБорисфенка
Для мене міняють. Є різниця- віддавати кредит по 15 тис чи по 18? Є.
І що мені робити якщо я таки переїду, але доведеться зʼїхати?
Печенюшка• 02 ноября в 17:31
А хлопцю скільки років? Якщо молодий дохід виросте згодом