Без комплексів• Изменено 06 ноября в 12:55
Гінекологи допоможіть будь ласка
Дівчата гінекологи, допоможіть будь ласка . Зробила узд, лікар по ньому рекомендує данієсту з середини циклу на 10 днів , а потім Маріту на 3 місяця . Дуже боюсь побічних дій . Нічого не тривожить , цикл як годинник .
Mrs.Sexuality• 06 ноября в 13:03
можу порекомендувати вам свого гінеколога, мала ендометріоїдні кісти
Директриссимо• 06 ноября в 13:03
Ответ дляБез комплексів
Дівчата , як написати адміністратору щоб видалили фото
Натискаєте скаргу на свій і всі інші пости з проханняв видалити фото з особистою інформацією
Буде вам наука- не консультуватися на форумах.
Послушная• 06 ноября в 13:06
Ответ дляБез комплексів
По темі не знаю. А скаргу залишила щоб видалили фото. От якби ви написали в тексті ОЛХ, то тему б за хвилину знесли, а фото модератори слабо займаються, може пів дня висіти(((
Ответ дляПослушная
Це знов така зрада? Адміни так роблять саме Вам на зло? Яке Ваше пояснення?
Без комплексів
• 06 ноября в 13:13
Ответ дляKidstaff
Дякую 🙏
Без комплексів
• 06 ноября в 13:15
Ответ дляMrs.Sexuality
Як лікувалися ?
Послушная• 06 ноября в 13:16
Ответ дляKidstaff
Згадала як тут жіночку якусь в темі ображали, фото її виставили і всім форумом накинулись) А фото її довго висіли, хоча користувачі писали що скаржаться. Але це Ви оперативно)
Mrs.Sexuality• 06 ноября в 13:20
Ответ дляБез комплексів
Як лікувалися ?
тяжко) бо пройшла я гінекологів і думок багато. гормонами, різними. від яких у мене множились кісти. було 3 лапароскопії. на своєму досвіді скажу, що першочергово мені призначали не ті гормони, тепер , коли від першої операції минуло 11 років, тепер інше бачення у гінекологів. тепер маю іншу лікарку, яка прислухається до пацієнта і його побажать, питає чи є плани вагітності і від цього вона вже ’пляше’. вам би призначила Дієногест. казала, що від Візану у її пацієнток багато побічок
Поліпривіт всім• 06 ноября в 13:40
Ответ дляMrs.Sexuality
Так в результаті чим вона вас лікувала і чи зменшились кісти?