Сонечко• 10 ноября в 15:07
Що у Вас на вечерю?
Я вихідна, спекла трішки млинців з кисломолочним сиром та шоколадною пастою. А у Вас?
из_под_тишка• 10 ноября в 15:09
Качку зараз буду запікати, овочі вже запекла. Кекси теж скоро вимкну.
Туфли в чешуе• 10 ноября в 15:10
Ответ дляиз желе я
У нас немає світла з 4 ранку і до 19… нічого
портативная плитка (газовая)
Однозначная• 10 ноября в 15:09
Тыквенный суп: успела между отключениями запечь тыкву с чесноком и травами. Шубу собрала из новусовского матиаса и капусты наквасила. Хотела еще блины, но фсьо...мама выдохлась
Однозначная• 10 ноября в 15:11
Ответ дляЗатишне кубло
Це на скільки людей?
У автора?) Моему мужу на одного) блины его слабое место)
Затишне кубло• 10 ноября в 15:11
Ответ дляОднозначная
Нам на двох максимум.
Однозначная• 10 ноября в 15:13
Ответ дляСнідаю авокадо
Только пообедала, какая вечеря?)
Без света, вообще, печаль
Значит на ужин йогурт-кефир, ничо, к весне будем стройные)
Снідаю авокадо• 10 ноября в 15:14
Ответ дляОднозначная
Уже стройные) с этими отключениями, по лестнице бегать вверх- вниз
фрау Гітта• 10 ноября в 15:14
Ответ дляОднозначная
там в будь якому скромно на 2х
Сонечко
• 10 ноября в 15:14
Ответ дляфрау Гітта
)) Що ж там їсти на 4х?
Та не лише млинці) є ще гречка з м´ясом, і планую спекти цвітну капусту в клярі.
Сонечко
• 10 ноября в 15:15
Ответ дляКусачая Я
ніхто не працює?)
В мене вихідний сьогодні) чоловік ще на роботі.
Вчителька з мікрорайону• 10 ноября в 15:16
А у нас в квартирі не газ :))))
Макарони і парові котлети
Щаслива Я• 10 ноября в 15:18
вчора ввечері приготувала борщ червоний, сирковий салат з часником до нього, м´ясо по французьки та перемазала вафельний торт згущенкою)
Кусачая Я• 10 ноября в 15:17
Ответ дляСонечко
супер! В мене буде все швидко, ковбаски для гриля і булгур з овочами
ПолБатона• 10 ноября в 15:18
Зараз ті шо згазом, знущаються з тих, в кого будинок на електриці і говорять, що треба ще трошки потерпіть, он там лавров вже хвоста піджав
Черговий по кухні• 10 ноября в 15:20
Ответ дляиз желе я
Ого это где?
Я такая - жду трамвая• 10 ноября в 15:21
Пів дня без світла, тож є час на кулінарію)
Насмажила пиріжків з яблуками, зварила гороховий суп на копчених ребрах, дотушковується печінка по берлінськи, зараз ще гречку поставлю варитись.
Ну і морква по корейськи і квашена капуста свого виробництва.
Гидроусилитель руля• 10 ноября в 15:23
Картошка фри с куриными маринованными ножками будет
Салат
ЖенаАйтишнеГа• 10 ноября в 15:25
Ответ дляПолБатона
Не знаю, чи хтось знущається.
Але як виявилося, в період блекауту жити в радянских панельках комфортніше, ніж у модних новобудовах - навіть без світла є опалення, газ і холодна вода. Та й підніматись пішки не так важко - максимум до 9 поверху)))
Кусачая Я• 10 ноября в 15:25
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
прочитала і зависла, потім згадала, що переважно в людей є газ))) В нас будинок повністю на світлі, коли нема, то ні їжі, ні води, ні тепла
Кусачая Я• 10 ноября в 15:26
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Не знаю, чи хтось знущається.
повністю з вами згідна. В нас особняк, все нове і толку з того якщо все на електриці, після першого блекауту чуть не повмирали з холоду, цього року взяли кредит і поставили камін щоб хоча б тепло було