Мона Лиза• 11 ноября в 00:46
Перетин кордону з Польщею.
Чи вимагають зараз на польському кордоні мати при соб готівку і мед.страховку?
Плекаю думи• 11 ноября в 00:50
Готівку ні, 2 рази в цьому році їхала і страховку ніхто не дивився! То в тік ток самі ті хто впарюють ту страховку таке назнімали.
Почемучка• 11 ноября в 00:50
Пересекали на авто 1.11 ничего не спрашивали, проверили автомобиль одним глазом и все
Стетоскопуло• 11 ноября в 01:26
У вас проблема з оформленням цієї страховки ?
Чи ви не хочете її оформлювати ?
Закон України «Про туризм», ст. 16 медична страховка для виїзду за кордон є обов´язковою для всіх громадян України, незалежно від наявності безвізового режиму. Ця вимога передбачена для забезпечення покриття медичних витрат під час подорожі, оскільки іноземні держави не надають безкоштовне лікування громадянам України.
Чи ви не хочете її оформлювати ?
Королева краси• 11 ноября в 08:11
Їхали потягом. В нашому купе спитали у сусідки, попросили показати.
Мене питали на скільки їду і чи орендоване житло та чи є зворотні квитки, але не просили показати.
Інших не питали нічого. Всі їхали як туристи.