Вумна, аж страшно• 23 октября в 16:05

Чи довго стояти на кордоні в Польщу?

Батьки їдуть потягом в Перемишль, чи довго стояти на перевірці?
Біток чи ефір?• 23 октября в 16:08
Перевірку здійснюють почергово, по вагонах.
Конкретний час ніхто не скаже вам. Попадеться хтось з проблемними документами, то черга затримається.
Парасюха• 23 октября в 16:16
Якщо ви маєте на увазі перевірку саме поляками - вони зазвичай починають з першого вагону. Тож чим ви ближче до першого - тим швидше пройдете. Я їхала з Львова до Перемишля інтерсіті 16.10., він у Львів запізнився на 2 год, відповідно і до кордону....все інше чітко за розкладом. Чекала, що будуть робити фото і відбитки пальців - поки там такого нема, поставили штампик в паспорт як зазвичай. У мене був якраз перший вагон, то пройшла контроль дуууже швидко, хоч була з котом)
Маруська Му• 23 октября в 16:23
Ні, не довго, з урахуванням нових вимог по фото і скануванню відбитків. А ще залежить від кількості чоловіків в потязі, яких перевіряють українські митники. Оскільки випускають по одному вагону, всі інші сидять в теплому потязі. В порівнянні з перетином на авто, взагалі ні про що говорити.
Забула що?• 23 октября в 16:33
Україна зазвичай 1.5 години, більше якщо якійсь проблеми.
Поляки випускають по черзі з вагонів, через рамку, паспортний, це десь теж 1.5-2 години.